TCS w Innsbrucku. Transmisja w TV i online. Gdzie obejrzeć?

Andreas Nicolaides
02.01.2018 13:00
Piotr Żyła, skoki narciarskie
fot. PAP/EPA

TCS Innsbruck na żywo. Konkurs w TV i online stream w internecie. Transmisja. Gdzie obejrzeć skoki w Innsbrucku? Wiatr i deszcz – takie są prognozy pogody na czwartkowy, trzeci konkurs Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku. Kamil Stoch powalczy w nim o trzecie zwycięstwo w imprezie, Dawid Kubacki chce utrzymać miejsce na podium. TCS w Innsbrucku na żywo - wyniki live na sport.radiozet.pl. Początek relacji o godz. 13.50.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Czy Kamil Stoch wygra konkurs TCS w Innsbrucku?

Liczba głosów:

Obaj najwyżej sklasyfikowani Polacy po kwalifikacjach nie rozmawiali z mediami. Takie było zarządzenie trenera Stefana Horngachera. Ale w środę poradzili sobie na Bergisel bardzo dobrze. Stoch był drugi, Kubacki czwarty. W konkursie wystąpi komplet siedmiu biało-czerwonych, w tym też debiutant Tomasz Pilch.

Skoki w Innsbrucku na żywo - online w internecie

- To jest skocznia, na której różnice są bardzo niewielkie. Nie można zbyt wiele stracić, ale i niewiele można zyskać - ocenił były niemiecki skoczek narciarski Martin Schmitt.

Stoch walczy o znacznie więcej niż o końcowe zwycięstwo w TCS. To na swoim koncie już ma – triumfował przed rokiem. Po dwóch wygranych w niemieckiej części – w Oberstdorfie i Garmisch-Partenkirchen, ma szansę zostać drugim w historii skoczkiem, który wygra wszystkie cztery konkursy. Dotychczas udało się to jedynie Svenowi Hannawaldowi w sezonie 2001/02.

- Kamil jest w stanie to zrobić. Jest w znakomitej formie i ma doświadczenie - uważa Adam Małysz.

TCS Innsbruck. Transmisja i wyniki live w TV i online

Na półmetku Turnieju Czterech Skoczni liderem jest Stoch, który o 11,8 pkt wyprzedza Niemca Richarda Freitaga. Trzeci jest Dawid Kubacki.

Trzeci konkurs w Innsbrucku ma rozpocząć się o godz. 14.00 (transmisje w Eurosporcie i TVP), o ile pozwolą na to warunki atmosferyczne.

TCS w Innsbrucku na żywo na sport.radiozet.pl. Początek relacji o godz. 13.50.

RadioZET.pl/PAP/AN