TCS w Innsbrucku: Kiedy kwalifikacje? Gdzie obejrzeć?

Andreas Nicolaides
02.01.2018 14:00
Kamil Stoch
fot. PAP/EPA

TCS w Innsbrucku - to będzie trzecia odsłona Turnieju Czterech Skoczni w tym sezonie. Kiedy odbędą się kwalifikacje TCS w Innsbrucku? Gdzie oglądać zawody? Transmisja w TV i online. Relacja live na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Czy Kamil Stoch wygra Turniej Czterech Skoczni?

Liczba głosów:

Wielkim faworytem do końcowego triumfu jest Kamil Stoch, który wygrał dwa pierwsze konkursy - w Oberstdorfie i Garmisch-Partenkirchen. W klasyfikacji generalnej TCS ma prawie 12 punktów przewagi nad drugim Richardem Freitagiem. Trzeci jest Dawid Kubacki, ale jego strata do lidera wynosi ponad 30 punktów.

TCS Innsbruck - kiedy? o której godzinie?

Stoch stoi przed szansą powtórzenia wyczynu Svena Hannawalda. Niemiec jako jedyny skoczek w historii wygrał w jednym sezonie wszystkie cztery konkursy TCS.

W kwalifikacjach wystąpić ma 17-letni Tomasz Pilch, dla którego będzie to debiut w imprezie tak wysokiej rangi. Siostrzeniec Adama Małysza jest rewelacją tego sezonu w Pucharze Kontynentalnym. Jest liderem klasyfikacji generalnej tych zawodów.

Kwalifikacje do TCS w Innsbrucku odbędą się w środę 3 stycznia o godz. 14.00. Konkurs następnego dnia o tej samej porze. Transmisja z kwalifikacji w Eurosporcie, online w Eurosport Player.

RadioZET.pl/AN