Zamknij

Szalone nagranie Żyły z Rosji. Razem z Hulą morsował w przeręblu

23.11.2021 20:03
Piotr Żyła i Stefan Hula
fot. Facebook/Piotr Żyła - Official/screen

Szalone nagranie Piotra Żyły z Rosji. Polski skoczek narciarski opublikował na swoim profilu na Facebooku nagranie, na którym widać, jak "morsuje" w przeręblu wraz ze Stefanem Hulą. Wideo nagrywali Andrzej Stękała do spółki z Jakubem Wolnym.

Inauguracja Pucharu Świata w skokach narciarskich 2021/2022 nie była udana dla polskich skoczków. Biało-czerwoni zaprezentowali nierówną formę i w jednym konkursie w Niżnym Tagile skoczyli lepiej, a w drugim znacznie gorzej. Tak było chociaż w przypadku Piotra Żyły, który w pierwszych zawodach nie awansował nawet do drugiej serii, zaś w drugich - zakończył je na niezłym, 16. miejscu.

Mimo kiepskiego początku sezonu naszego mistrza świata nie opuszcza jednak dobry humor. Na swoich profilach w mediach społecznościowych zamieścił nagranie z... morsowania w Rosji. Do lodowatej wody 34-latek wszedł razem ze Stefanem Hulą, a wideo nagrywali Andrzej Stękała i Jakub Wolny.

Szalone nagranie Żyły z Rosji. Razem z Hulą morsował w przeręblu

"Rosyjskie all inclusive wygląda tak. Dlatego warto odwiedzić Rosję" - napisał Żyła.

Post mistrza świata wywołał wśród kibiców sporą radość, ale również troskę i zaniepokojenie. Fani obawiali się bowiem, że wejście do tak lodowatej wody sprawi, że skoczek się rozchoruje. "Piotr będziesz chory", "Zimno od samego patrzenia", "Jesteś szalony. Nie przezięb się!" - to tylko niektóre z komentarzy pod filmikiem cieszynianina.

W środę Żyła i pozostali polscy skoczkowie polecą czarterem z Rosji do Finlandii na kolejny weekend PŚ. Od piątku do niedzieli zawodnicy będą rywalizować w Ruce, gdzie zaplanowano dwa konkursy indywidualne.

RadioZET.pl