Zamknij

PŚ w Wiśle - kwalifikacje. Transmisja w TV i online. Gdzie obejrzeć?

Andreas Nicolaides
16.11.2017 07:20
skoki narciarskie
fot. PAP/EPA

Kwalifikacje do PŚ w skokach narciarskich w Wiśle już w piątek. Transmisja i wyniki live w TV i online. Sprawdź, gdzie obejrzeć skoki w Wiśle na żywo. Relacja w internecie na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Udział w kwalifikacjach weźmie 12 reprezentantów Polski. Wśród nich oczywiście Kamil Stoch, Maciej Kot, Dawid Kubacki i Piotr Żyła.

- Polacy to w tej chwili najlepsi skoczkowie na świecie. Po zdobyciu Pucharu Narodów, wygranej Dawida Kubackiego w Letniej Grand Prix wszystko wskazuje na to, że i zima będzie należeć do nich. Jestem o to całkiem spokojny, ponieważ są w świetnej formie, a moim zdaniem będą jeszcze w lepszej - mówił w rozmowie z PAP Wojciech Fortuna, mistrz olimpijski z 1972 roku.

W piątek zawodnicy rywalizować będą w kwalifikacjach do konkursu niedzielnego. Na sobotę zaplanowano bowiem zawody drużynowe. W nich Polacy będą oczywiście faworytami.

Kwalifikacje do PŚ w Wiśle na żywo w piątek o godz. 18.00. Transmisja live w TVP1 i TVP Sport, online stream na sport.tvp.pl. Relacja na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN