Zamknij

PŚ w Zakopanem: Kamil Stoch zaprezentował wyjątkowy kask [ZDJĘCIE]

Krzysztof Sobczak
25.01.2018 15:45
Kamil Stoch
fot. Marek Podmokły / Agencja Gazeta

W najbliższy weekend w Zakopanem skoczkowie będą rywalizowali o kolejne punkty do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Z tej okazji Kamil Stoch zaprezentował wyjątkowy kask, w którym będzie latał na zmodernizowanej Wielkiej Skoczni.

Zagłosuj

Czy Kamil Stoch wygra w Zakopanem?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

- JEST! Gotowy na wszystko, piękny i wyjątkowy. Nie, nie chodzi o mnie tylko o KASK! A na nim tysiące Waszych zdjęć, które lecą razem ze mną już w ten weekend Dziękuję! - napisał lider klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Skoczek opublikował również zdjęcie kasku.

W miniony weekend Kamil Stoch sięgnął po pierwszy w karierze medal MŚ w lotach narciarskich. Polak ustąpił tylko Danielowi Andre Tande [którego w Zakopanem zabraknie - przyp. red.] i wywalczył srebrny medal. Trzeci był Richard Freitag.

Stoch jest również liderem klasyfikacji generalnej PŚ. Obecnie ma 22 punkty przewagi nad Freitagiem i blisko 150 nad Andreasem Wellingerem.

Weekend skoków narciarskich w Zakopanem rozpocznie się piątkowymi kwalifikacjami (godz. 18) do niedzielnego konkursu indywidualnego (godz. 16). W sobotę zawodnicy będą rywalizowali w "drużynówce" (godz. 16).

RadioZET.pl/KS