Zamknij

Skoki w Zakopanem 2020/2021. Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć?

17.01.2021 15:00
Zakopane 2021 - transmisja skoków
fot. PAP/EPA

Skoki w Zakopanem 2021 TRANSMISJA: Puchar Świata wraca do stolicy Tatr. Sprawdź, gdzie obejrzeć kwalifikacje i konkursy skoków narciarskich w Zakopanem 2020/2021. Transmisja będzie dostępna w TV i online stream w internecie. Relacje na żywo z Zakopanego na sport.radiozet.pl.

  • Transmisja skoków w Zakopanem 2021 będzie dostępna w TVP1, TVP Sport i Eurosport 1
  • Skoki 2021 w Zakopanem będzie można obejrzeć online w sport.tvp.pl i Eurosport Player
  • W Zakopanem odbędą się dwa konkursy - drużynowy i indywidualny

Zakopane od lat słynie z niesamowitej atmosfery w trakcie konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich. Tym razem, ze względu na pandemię koronawirusa, zawody odbędą się bez udziału kibiców. Emocji jednak nie powinno zabraknąć. W Zakopanem czekają nas dwa konkursy - drużynowy i indywidualny. Wielkimi faworytami będą oczywiście Polacy.

Już w piątek w Zakopanem odbędą się kwalifikacje do niedzielnego konkursu. Na sobotę zaplanowano rywalizację drużynową. Patrząc na ostatnie wyniki pewniakami do zwycięstwa wydają się być biało-czerwoni. W sobotnim konkursie w Titisee-Neustadt aż czterech uplasowało się w czołowej dziesiątce. Naszą drużynę reprezentować będą zapewne: Andrzej Stękała, Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Kamil Stoch.

W kwalifikacjach do konkursu indywidualnego w Zakopanem, oprócz wyżej wymienionej czwórki, wystąpi jeszcze trzech Polaków: Jakub Wolny, Klemens Murańka i Paweł Wąsek. Zabraknie min. Macieja Kota czy Aleksandra Zniszczoła.

Zakopane 2021. Kiedy i o której godzinie skoki? TRANSMISJA

Skoki w Zakopanem zapowiadają się pasjonująco nie tylko z powodu Polaków. W formie są też rywale naszych skoczków. Przede wszystkim biało-czerwoni będą musieli uważać na Halvora Egnera Graneruda, lidera klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, który w Titisee-Neustadt zajął w sobotę drugie, a w niedzielę pierwsze miejsce. Niespodziewanie z dobrej strony w drugim konkursie w Niemczech pokazał się Daniel Andre Tande, który był drugi.

Zakopane 2020/2021: Kiedy i o której godzinie konkursy? [PROGRAM]

Złą wiadomością dla kibiców jest absencja Stefana Krafta. Austriak na początku sezonu miał ogromne problemy. Długo zmagał się z koronawirusem i późno włączył się do rywalizacji w Pucharze Świata. Ostatnio prezentował jednak bardzo dobrą formę. W Titisee-Neustadt zajął trzecie miejsce.

Skoki narciarskie w Zakopanem 2021. Transmisja kwalifikacji i konkursów będzie dostępna w TVP Sport, TVP 1 i Eurosport 1, online w sport.tvp.pl i Eurosport Player.

Skoki. Zakopane 2021 - TRANSMISJA. Gdzie obejrzeć w TV i online?

Piątek, 15.01.2021

  • 18:00 - Kwalifikacje (transmisja w TVP Sport, Eurosport 1 i TVP 1, online w sport.tvp.pl i Eurosport Player)

Sobota, 16.01.2021

  • 16:15 - konkurs drużynowego (transmisja w TVP Sport, Eurosport 1 i TVP 1, online w sport.tvp.pl i Eurosport Player)

Niedziela, 17.01.2021

  • 16:00 - konkurs indywidualnego (transmisja w TVP Sport, Eurosport 1 i TVP 1, online w sport.tvp.pl i Eurosport Player)

Relacje z kwalifikacji i konkursów w Zakopanem na żywo na sport.radiozet.pl.