Zamknij

Skoki w Rasnovie - WYNIKI: Stoch na podium, Granerud zdyskwalifikowany

19.02.2021 16:05
Kamil Stoch - Skoki w Rasnovie WYNIKI
fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER/East News

Skoki w Rasnovie - WYNIKI: Kamil Stoch zajął drugie miejsce w konkursie indywidualnym Pucharu Świata w Rasnovie. Zwyciężył Japończyk Ryoyu Kobayashi, a trzecie miejsce zajął Niemiec Karl Geiger. Z powodu nieregulaminowego kombinezonu pierwsze miejsce w konkursie stracił Norweg Halvor Egner Granerud. Sprawdź WYNIKI piątkowego konkursu PŚ w Rasnovie!

  • Ryoyu Kobayashi zwyciężył w piątkowym konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Rasnovie
  • Drugie miesjce zajął Kamil Stoch, zaś trzecie Niemiec Karl Geiger
  • Najlepiej w obu skokach poradził sobie Halvor Egner Granerud, jednak Norweg został zdyskwalifikowany po drugim skoku ze względu na nieregulaminowy kombinezon
  • Na czwartym miejscu uplasował się Dawid Kubacki, zaś na piątym Piotr Żyła

Kamil Stoch zajął drugie miejsce w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w rumuńskim Rasnovie. Zwyciężył Japończyk Ryoyu Kobayashi. Kolejność ustalono po dyskwalifikacji po finałowej próbie lidera cyklu Norwega Halvora Egnera Graneruda, który miał najwyższą notę.

Trzeci był Niemiec Karl Geiger, a dwie kolejne lokaty zajęli Dawid Kubacki i Piotr Żyła.

Skoki w Rasnovie - WYNIKI: Stoch na podium w Rumunii, wygrana Graneruda

W drugiej serii za niezgodny w przepisami kombinezon, podobnie jak Granerud, zdyskwalifikowany został także wicelider PŚ Niemiec Markus Eisenbichler.

Rywalizacja na normalnej skoczni w Rasnovie była ostatnią w konkursie indywidualnym przed rozpoczynającymi się w środę w Oberstdorfie mistrzostwami świata w narciarstwie klasycznym.

TAK RELACJONOWALIŚMY PIĄTKOWY KONKURS INDYWIDUALNY PŚ W SKOKACH W RASNOVIE:

RadioZET.pl