Zamknij

Skoki w Rasnovie 2021: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć konkurs?

19.02.2021 13:00
Kamil Stoch
fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER

Skoki w Rasnovie 2021: transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć piątkowy konkurs w telewizji? Na jakim kanale oglądać konkurs PŚ w Rasnovie? Polscy skoczkowie przed mistrzostwami świata sprawdzą swoją formę w Rumunii. Zapoznaj się z podstawowymi informacjami.

  • Skoki w Rasnovie 2021 są ostatnim testem dla skoczków przed MŚ w Oberstdorfie;
  • W piątkowym konkursie zobaczymy siedmiu Polaków;
  • Relacja na żywo ze skoków w Rasnovie na sport.radiozet.pl.

Skoki w Rasnovie 2021 będą ostatecznym sprawdzianem przed zbliżającymi się mistrzostwami świata w Oberstdorfie. W Rumunii plan zawodów różni się od tradycyjnej formy przeprowadzania konkursów. Skoczkowie rozpoczęli walkę już w czwartek, gdzie po treningach zmierzyli się w prologu. Kwalifikacje zostały anulowane, po tym jak zgłoszonych zostało zaledwie 49 zawodników. Najlepszy okazał się Markus Eisenbichler, który zajął pierwsze miejsce. Z kolei wśród Polaków najwyżej notowany był Kamil Stoch, który uplasował się na trzecim miejscu.

W piątkowym konkursie w Rasnovie zobaczymy siedmiu biało-czerwonych. Poza Stochem wystąpią: Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Jakub Wolny, Klemens Murańka, Andrzej Stękała i Paweł Wąsek.

Skoki w Rasnovie: Transmisja TV i online. Gdzie oglądać piątkowy konkurs?

- Dziś było mnóstwo pracy. Może nie dużo nowych rzeczy, bo musieliśmy coś zmienić w pozycji, która w Zakopanem nie funkcjonowała i potrzebowałem paru skoków by "załapać" o co chodzi - tłumaczył po prologu Kamil Stoch w rozmowie z TVP Sport.

- Jest trudno, nic nie dostaję tutaj za darmo. Muszę "wydrapywać spod śniegu" każdy dobry efekt. Jest to poświęcenie, na które jestem gotów - dodał trzykrotny mistrz olimpijski.

Konkurs PŚ w Rasnovie rozpocznie się w piątek, 19 lutego o godzinie 14:15. Skoki będzie można obejrzeć na antenie TVP1 i TVP Sport. Relacja na żywo zostanie też przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl