Zamknij

Skoki w Planicy 2021: Transmisja TV online czwartkowego konkursu. Gdzie obejrzeć?

25.03.2021 11:43
Piotr Żyła
fot. PAP

Skoki w Planicy 2021: transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć czwartkowy konkurs PŚ w Planicy 2021? Na jakim kanale oglądać skoki w Planicy 2021? Polscy skoczkowie rozpoczynają ostatni weekend Pucharu Świata.

Skoki w Planicy 2021 - transmisja TV online. Polscy skoczkowie w ostatnim akcie sezonu będą chcieli w jak najlepszym stylu zakończyć tegoroczne zmagania w Pucharze Świata. W czasie środowych kwalifikacji awans do czwartkowego konkursu wywalczyło pięciu z sześciu Polaków. Tylko Klemens Murańka nie uzyskała prawa startu do zawodów. Najlepszym z Polaków okazał się Andrzej Stękała, który zajął piąte miejsce, który uzyskał 226,5 metra.

- Po wyjściu z progu mam jakiś problem, ale idę z takim nastawieniem, żeby walczyć. W moim odczuciu jest fajnie, ale muszę zobaczyć na nagraniu, jak to wygląda. I muszę to coś skorygować - mówił w środę Stękała w wywiadzie dla Eurosportu.

Skoki w Planicy 2021: Transmisja TV online. Gdzie oglądać na żywo?

Dopiero 23. miejsce zajął Kamil Stoch. Skoczek z Zębu nadal walczy o drugie miejsce w PŚ z Markusem Eisenbichlerem. W tej chwili trzykrotny mistrz olimpijski traci do Niemca 74 punkty. - Loty zawsze są wymagające, nigdy nie są łatwe. Szczególnie sprawiają trudność, kiedy się jest w kiepskiej formie i szuka się dobrych skoków. Mieliśmy treningi w Zakopanem, znam dobrze tę skocznię. Wiedziałem, że nie będzie łatwo, ale nie sądziłem, że aż tak - tłumaczył w rozmowie z portalem skijumping.pl.

Halvor Egner Granerud, który zapewnił sobie Kryształową Kulę, powrócił do rywalizacji po zakażeniu koronawirusem. Norweg zajął odległą 28. lokatę

Skoki w Planicy 2021 na żywo odbędą się w czwartek, 25 marca. Konkurs będzie można obejrzeć na antenie TVP1, TVP Sport i Eurosport 1. Relacja live zostanie przeprowadzona także na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl