Zamknij

Skoki w Niżnym Tagile: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć konkurs PŚ?

21.11.2021 13:45
Dawid Kubacki
fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER/East News

Skoki w Niżnym Tagile: transmisja TV. Gdzie oglądać skoki w Niżnym Tagile? PŚ w Niżnym Tagile w TV i online. Na jakich kanałach obejrzeć skoki w Niżnym Tagile? Polscy skoczkowie w Rosji rozpoczną walkę w kolejnym sezonie Pucharu Świata. Sprawdź transmisję i gdzie obejrzeć konkursy skoków w Niżnym Tagile? Relacja z kwalifikacji i wszystkich konkursów na sport.radiozet.pl.

Skoki w Niżnym Tagile otworzą nowy sezon Pucharu Świata. Kryształowej Kuli bronić będzie Halvor Egner Granerud, który w zeszłym sezonie zdominował zmagania na skoczniach. Michal Doleżal zdecydował, że do Rosji na inaugurację sezonu PŚ 2021/22 zabierze siedmiu zawodników. Oczywiście w PŚ w Niżnym Tagile nie mogło zabraknąć Kamila Stocha, Dawida Kubackiego i Piotra Żyły. Wśród nich udział wezmą: Klemens Murańka, Andrzej Stękała, Jakub Wolny i Stefan Hula.

Konkursy skoków w Niżnym Tagile można oglądać w Pucharze Świata od sezonu 2014/15 z przerwą w sezonie 2016/17. Jedynym Polakiem, który stawał na podium w Rosji, jest Piotr Żyła. Pod koniec 2018 roku wiślanin kapitalnie spisał się w czasie weekendu w Niżnym Tagile i w pierwszym konkursie zajął drugie miejsce, a dzień później był trzeci.

Skoki w Niżnym Tagile: Transmisja TV konkursów

Skoki w Niżnym Tagile będą dopiero początkiem zmagań w PŚ w skokach, ale mimo to Polacy wierzą, że z dobrej strony pokaże się lider kadry Kamil Stoch. Dla trzykrotnego mistrza olimpijskiego będzie to ważny rok ze względu na IO w Pekinie. - Chcemy w każdych zawodach pokazać się z jak najlepszej strony - podkreślał skoczek z Zębu.

Skoki narciarskie: Niżny Tagił: Kiedy skaczą Polacy? O której? [PROGRAM, TERMINARZ]

Skoki w Niżnym Tagile będą składać się z dwóch konkursów indywidualnych, które będą poprzedzane kwalifikacjami. W piątek zawodnicy "przywitają się" ze skocznią podczas treningów.

PŚ w Niżnym Tagile: Gdzie oglądać skoki w telewizji i online?

Od tego sezonu Puchar Świata nie będzie pokazywany w TVP. Kibice będą musieli przyzwyczaić się, że transmisje skoków w Niżnym Tagile będzie można obejrzeć wyłącznie na TVN-ie i Eurosporcie. To zdecydowana nowość dla polskich fanów skoków, ponieważ przez lata mogli wybrać, gdzie chcą oglądać skoki narciarskie. Tym razem Polacy będą obserwować zmagania PŚ w Niżnym Tagile bez możliwości transmisji w TVP. Telewizja Polska pokaże wyłącznie zawody w Polsce: w Wiśle i Zakopanem.

PŚ w Niżnym Tagile - kwalifikacje: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć skoki?

Konkursy skoków w Niżnym Tagile live będzie można obejrzeć na antenie TVN, Eurosportu 1 i online na player.pl. Relacje na żywo będzie można oglądać także na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl