Zamknij

Planica 2022: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć PŚ w lotach na żywo?

25.03.2022 13:00

Puchar Świata w skokach w Planicy 2021/2022: Transmisja TV i stream online. Gdzie obejrzeć kwalifikacje i konkursy PŚ w Planicy? Na jakim kanale w telewizji i gdzie w internecie oglądać loty w Planicy na żywo? Sprawdź, gdzie obejrzeć walkę skoczków o Małą Kryształową Kulę!

Piotr Żyła
fot. AP/Associated Press/East News

Skoki w Planicy 2022 zakończą tegoroczne zmagania w zimowej edycji Pucharu Świata. W walce o Kryształową Kulę finalny bój stoczą Ryoyu Kobayashi i Karl Geiger. Japończyk wyprzedza Niemca o zaledwie 66 punktów, dlatego ich starcie zapowiada się niezwykle pasjonująco. O ile Polacy nie rozdawali kart w tym sezonie i nie udało im się sięgnąć po najwyższe trofea, jeden z biało-czerwonych wciąż pozostaje w grze o Małą Kryształową Kulę za PŚ w lotach narciarskich.

Mowa oczywiście o Piotrze Żyle, który po zajęciu drugiego miejsca w niedzielnych zawodach w Oberstdorfie plasuje się na czwartej lokacie w klasyfikacji. Żyła dwukrotnie zajmował trzecią pozycję w tym zestawieniu. Raz drugi był Adam Małysz i raz Kamil Stoch.

PŚ w Planicy: Gdzie obejrzeć loty na żywo?

W czasie skoków w Planicy 2022 na obiekcie Letalnica zobaczymy także pięciu innych Polaków. Michal Dolezal postanowił, że oprócz Żyły na zakończenie sezonu udział w lotach wezmą: Stoch, Dawid Kubacki, Andrzej Stękała, Paweł Wąsek i Jakub Wolny.

PŚ w Planicy Polacy odnotowali siedem zwycięstw konkursowych: sześć indywidualnych i jedno drużynowe. Po trzy razy wygrywali tam wspomnieni już Małysz i Stoch.

Skoki w Planicy: Transmisja TV i stream online. Gdzie oglądać?

Skoki w Planicy 2022 rozpoczną się już w czwartek, 24 marca, kiedy skoczkowie pokażą się w treningu i kwalifikacjach. W piątek odbędzie się konkurs indywidualny, a dzień później zawodnicy powalczą w drużynie. Ostatniego dnia w niedzielę znów obejrzymy rywalizację indywidualną, którą poprzedzą osobne eliminacje.

Transmisja TV i online z zawodów w Planicy będzie miała miejsce na kanałach TVN i Eurosport 1, zaś stream online na stronie player.pl. Śledź wyniki na żywo z lotów w Planicy na sport.radiozet.pl.

loader

RadioZET.pl