Zamknij

Reprezentacja Polski trenowała w Szczyrku

05.05.2020 18:34
polska kadra kobiet trenowała w Szczyrku
fot. MAREK DYBAS/REPORTER

Na skoczni w Szczyrku-Skalite we wtorek odbył się trening kadry Polski kobiet w skokach narciarskich - poinformował COS-OPO z tej miejscowości, któremu podlega obiekt.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku  

- Na niedostępne w ostatnich tygodniach obiekty Centralnego Ośrodka Sportu–Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku z wolna powracają grupy sportowe. Jako pierwsze trening przeprowadziły reprezentantki Polski w skokach narciarskich. Kadrowiczki trenujące pod okiem Łukasz Kruczka skorzystały dziś w godzinach dopołudniowych ze stadionu lekkoatletycznego oraz skoczni K-70 i K-95 kompleksu Skalite - można przeczytać w komunikacie.

Jak podkreślono, zajęcia odbywały się z zachowaniem „wszelkich zasad bezpieczeństwa”. Na terenie kompleksu dostępne były środki do dezynfekcji, zachowano ponadto wymagane odległości pomiędzy trenującymi, jak również zalecenia dotyczące ilości zawodniczek o danej treningowej porze.

- Stopniowo uruchamiamy nasze poszczególne obiekty dla sportowców, priorytetem jest oczywiście w obecnej sytuacji troska o ich komfort i bezpieczeństwo - opowiedział dyrektor szczyrkowskiego Ośrodka Tomasz Laszczak.

RadioZET.pl/PAP