Zamknij

MŚ w Oberstdorfie 2021 - konkurs na normalnej skoczni: Gdzie obejrzeć skoki?

27.02.2021 15:33
Kamil Stoch
fot. PAP

Mistrzostwa świata w skokach w Oberstdorfie 2021 - konkurs indywidualny na normalnej skoczni LIVE: TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE skoków na MŚ w Oberstdorfie. Gdzie obejrzeć konkurs na normalnej skoczni? KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE konkurs MŚ w Oberstdorfie? Gdzie i na jakim kanale oglądać skoki na normalnej skoczni? Sprawdź, gdzie obejrzeć MŚ w Oberstdorfie NA ŻYWO w telewizji i internecie!

Konkurs indywidualny na normalnej skoczni rozpocznie zmagania skoczków narciarskich w mistrzostwach świata w narciarstwie klasycznym w Oberstdorfie 2021. Faworytami do zdobycia medali na normalnej skoczni będą między innymi Polacy, przede wszystkim Dawid Kubacki i Kamil Stoch, którzy przed dwoma laty zdobyli na normalnej skoczni w Seefeld kolejno złoty i srebrny medal.

Prócz Kubackiego i Stocha do kadry na MŚ w Oberstdorfie zostali powołani Piotr Żyła, Andrzej Stękała, Klemens Murańka i Jakub Wolny. Michal Dolezal mógł jednak ostatecznie wybrać tylko pięciu skoczków na piątkowe kwalifikacje i zdecydował się zrezygnować z Wolnego.

MŚ w Oberstdorfie 2021 - konkurs na normalnej skoczni: Gdzie obejrzeć skoki?

W eliminacjach biało-czerwoni skakali poprawnie. Najwyższe, szóste miejsce zajął Kamil Stoch (101 metrów), a tuż za nim uplasował się Dawid Kubacki (100,5 m). Piotr Żyła był 15. (97 m), Klemens Murańka 25. (96 m), a Andrzej Stękała 29. (95 m). Oznacza to, że w pierwszym konkursie skoków narciarskich na MŚ w Oberstdorfie zobaczymy wszystkich polskich zawodników.

W kwalifikacjach zwyciężył obecny lider rankingu Pucharu Świata, Norweg Halvor Egner Granerud (105,5 m), drugie miejsce zajął Słoweniec Anze Lanisek (103 m), a trzeci był Austriak Stefan Kraft (101,5 m).

MŚ w Oberstdorfie na normalnej skoczni: TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Konkurs indywidualny na normalnej skoczni na mistrzostwach świata w narciarstwie klasycznym w Oberstdorfie odbędzie się w sobotę 27 lutego o godzinie 16:30. O 15:15 miejsce będzie mieć seria próbna. Transmisja TV skoków na kanałach TVP Sport oraz Eurosport 1, zaś stream online za darmo na sport.tvp.pl.

Śledź relację na żywo i wyniki live online skoków na MŚ w Oberstdorfie na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl