Zamknij

Szalony pomysł młodych skoczków. Oddali wspólny skok [WIDEO]

19.10.2021 11:48
dwóch skoczków we wspólnym skoku
fot. inSJders/Instagram

Dwóch skoczków wpadło na szalony pomysł w USA. Juniorzy postanowili oddać wspólny skok na obiekcie Steamboat Springs. Ich zachowanie spotkało się z lawiną krytyki.

Skoki narciarskie są bardzo niebezpieczną dyscypliną sportową. Kibice doskonale wiedzą, że wystarczy delikatny podmuch wiatru, aby zawodnik napotkał problemy w powietrzu. Jednym z ostatnich dramatycznych zdarzeń jest z pewnością upadek Daniela Andre Tande w Planicy.

Dwóch młodych skoczków postanowiło podjąć nietypową, skrajnie nieodpowiedzialną próbę oddania wspólnego skoku. Wyczyn amerykańskich juniorów na Steamboat Springs został uwieczniony na nagraniu, który trafił do mediów społecznościowych.

Skoki narciarskie: Dwóch skoczków oddało wspólny skok [WIDEO]

Na filmiku widzimy, jak skoczkowie siadają na belce i trzymając się za ręcę ruszają w dół. W połowie rozbiegu puścili się i wyszli z progu. Chociaż to była niewielka skocznia, zagrożeine było spore, ale na szczęście udało im się bezpiecznie wylądować. Internauci byli zgodni i skrytykowali zachowanie zawodników, uznając je za nieodpowiedzialne.

RadioZET.pl