Bjoern Einar Romoeren rozpoczął chemioterapię. Zmienił się nie do poznania [ZDJĘCIE]

19.10.2019 11:14
Bjoern Einar Romoeren
fot. Facebook

Bjoern Einar Romoeren właśnie rozpoczął swój pierwszy cykl chemioterapii i wrzucił fotografię do sieci. Chory na raka kręgosłupa skoczek zmienił się nie do poznania. Zobacz ZDJĘCIE Norwega.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Bjoern Einar Romoeren dowiedział się o złośliwym nowotworze kręgosłupa kilka miesięcy temu. Tak zwany mięsak Ewinga sprawił, że utytułowany skoczek narciarski stanął przed najważniejszą walką w życiu. Tym razem jednak nie na skoczni.

Romoeren rozpoczął chemioterapię. Zmienił się nie do poznania [FOTO]

Pomimo nikłych początkowych szans na całkowite wyzdrowienie, Norweg zdecydował się podjąć walkę z rakiem. Przez 40 tygodni będzie poddawany chemioterapii. Pierwszy cykl rozpoczął całkiem niedawno i od razu postanowił podzielić się swoim zdjęciem z fanami.

38-latek nie wygląda obecnie najlepiej, jednak nie jest to niczym nadzwyczajnym na tym etapie leczenia. Przy okazji opublikowania swojej fotografii, Romoeren zaapelował do kibiców, by ci oddawali krew dla osób chorych tak jak on.

"O dziwo toksyna zabija nie tylko komórki rakowe. W tym tygodniu znowu potrzebowałem trochę krwi. Nie pierwszy i nie ostatni raz! W walce z rakiem oddawanie krwi jest tak samo ważne, jak wsparcie finansowe. Tym, którzy krew już oddali, dziękuję!" - napisał na Instagramie.

Na razie nie znamy żadnych rokowań w kwestii szans na całkowite wyzdrowienie Norwega. Niewątpliwym jest jednak fakt, że skoczek walczył, walczy i zamierza walczyć z nowotworem do końca.

RadioZET.pl/sportowefakty.wp.pl