Przerażający wypadek na skoczni w USA. Zawodnik przekoziołkował przez zeskok [WIDEO]

21.02.2020 17:27
Mason Gorski
fot. Screen/YouTube/Barti

Przerażający wypadek Masona Gorskiego. 13-letni zawodnik przekoziołkował przez zeskok podczas juniorskiego konkursu skoków narciarskich w Brattleboro w Vermont w USA. Po makabrycznym upadku Amerykanin długo nie podnosił się na nogi.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Wypadek Masona Gorskiego miał miejsce w ubiegłą niedzielę (16 lutego) podczas konkursu Harris Hill Ski Jump w Brattleboro (HS 98) w stanie Vermont w USA. 13-letni amerykański zawodnik przekoziołkował wówczas przez zeskok, a następnie zsunął się po nim przez kilkadziesiąt metrów.

Przerażający wypadek młodego skoczka. Przekoziołkował zeskok [WIDEO]

Po fatalnej próbie młodego skoczka na obiekcie zapanowała grobowa cisza, a sam Gorski bardzo długo nie podnosił się z ziemi. Ostatecznie Amerykanina udało się ocucić, ale ten nie był w stanie opuścić skoczni o własnych siłach. Po kilku minutach interwencji lekarzy został zniesiony na noszach i przetransportowany do szpitala.

Badania lekarskie wykazały liczne stłuczenia i złamanie ręki, jednak skoczek i tak może mówić o wielkim szczęściu, gdyż upadek wyglądał makabrycznie.

- Mason ma się całkiem dobrze i nawet się uśmiecha. Tylko jedna ręka jest złamana - uspokajała fanów mama skoczka na Facebooku. Póki co nie wiadomo, kiedy Gorski wróci do skakania.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/sportowefakty.wp.pl