Zamknij

Polscy skoczkowie pokazali mięśnie. Półnadzy pozowali w Karyntii [FOTO]

08.07.2020 17:09
Polscy skoczkowie
fot. Instagram/szyybki

Polscy skoczkowie pokazali mięśnie. Piotr Żyła, Maciej Kot, Jakub Wolny i Stefan Hula zapozowali do zdjęcia, gdzie półnadzy prężą swoje muskuły. "Ale Żyła ma sześciopak" - napisała pod fotografią jedna z fanek. Zobacz ZDJĘCIE polskich skoczków!

Polscy skoczkowie przebywają obecnie w słonecznej Karyntii, gdzie przygotowują się do startu Letniej Grand Prix. Oprócz skoków narciarskich, biało-czerwoni trenują w wolnym czasie... narty wodne, czym pochwalił się w mediach społecznościowych Jakub Wolny. Na zdjęciu udostępnionym przez 25-latka widać jeszcze pozujących i prężących swoje mięśnie Piotra Żyłę, Macieja Kota i Stefana Hulę.

Polscy skoczkowie pozowali półnago. "Ale Żyła ma sześciopak!" [FOTO]

"Żyła jaki sześciopak ma!", "Pieter jaki kaloryfer!, "Ale brzuszek Panie Piotrku!" - to tylko niektóre z komentarzy fanek, które zostały oczarowane kondycją fizyczną skoczka rodem z Cieszyna.

Dziennikarz skijumping.pl Dominik Formela poinformował, że czas biało-czerwonych w pięknej Karyntii niestety dobiega końca. Już w środę opuszczą oni bowiem Villach i zawitają do Bischofshofen.

Wszystko wskazuje na to, że zawody LGP, do których przygotowują się polscy skoczkowie zostaną zainaugurowane w Polsce. Na tę chwilę wciąż aktualne i nieodwołane są bowiem dwa, zaplanowane na 22 i 23 sierpnia, konkursy w Wiśle. Przypomnijmy, że Austriacki Związek Narciarski zdecydował się odwołać wszystkie zawody rangi międzynarodowej do 4 października włącznie, a wciąż nie wiadomo, czy uda się przeprowadzić finałowe zawody 3 października w niemieckim Klingenthal. Decyzja powinna zostać podjęta do końca sierpnia.

Zobacz także

RadioZET.pl/Instagram, skijumping.pl

Posłuchaj podcastu