Adam Małysz zabrał głos ws. Piotra Żyły! Żona skoczka to jego kuzynka

Andreas Nicolaides
28.02.2018 21:03
Piotr Żyła, Adam Małysz
fot. Instagram

Adam Małysz także skomentował sprawę Piotra Żyły, który - jak poinformowała jego żona - miał zostawić rodzinę dla kochanki i wyprowadzić się z domu. Wielu czekało na jego wypowiedź, bowiem Justyna Żyła jest jego kuzynką.

Piotr Żyła - żona i dzieci. Kryzys w małżeństwie

Małysz nie chciał wypowiadać się na temat tego, co wydarzyło się w rodzinie Żyłów. Odniósł się natomiast do stanu psychicznego skoczka.

- Nie będę się wypowiadał na temat rodziny, bo Justyna jest moja kuzynką, a Piotr to także osoba mi bliska. Myślę natomiast, że sprawy rodzinne nie miały żadnego wpływu na formę Piotra. W Korei nie było widać po nim żadnego przygnębienia. Wiadomo, że wewnętrznie przeżywał, iż skacze gorzej niż inni reprezentanci, ale nie dawał tego po sobie poznać - cytuje Orła z Wisły "Super Express".

Dodał też, że wierzy w to, że Żyła w tym sezonie jeszcze "odpali". - Ma swoją technikę zachowania, by odciąć się od tego, co przeszkadza w koncentracji - zaznaczył.

Zobacz także

Piotr Żyła zostawił dzieci i żonę dla kochanki?

Przypomnijmy, że w miniony weekend za pośrednictwem portali społecznościowych, a później rozmów z dziennikarzami, Justyna Żyła poinformowała, że Piotr zostawił ją dla kochanki i wyprowadził się z domu. W poniedziałek oświadczenie na swoim Facebooku opublikował skoczek. Podał w nim nieco inną wersję wydarzeń.

Na koniec mieliśmy też komentarz mamy Piotra Żyły.

RadioZET.pl/Super Express/AN