Zamknij

Piotr Żyła zaśpiewał hit grupy Queen. To nagranie będzie hitem

07.05.2021 21:08
Piotr Żyła zaśpiewał hit grupy Queen
fot. Piotr Żyła/Facebook

Piotr Żyła nie tylko świetnie skacze na nartach, ale przejawia również talenty artystyczne. Gra na gitarze wychodzi mu całkiem dobrze, natomiast śpiewanie... Sami oceńcie - w piątek mistrz świata z Oberstdorfu dał próbkę swoich umiejętności. Uprzedzamy: tego nie da się "odusłyszeć".

Piotr Żyła wonle chwile na zgrupowaniach (i nie tylko) spędza na grze w karty lub na gitarze. W mediach społecznościowych chętnie prezentuje swoje umiejętności, a ostatnio dał ich próbkę w programie Kuby Wojewódzkiego. W piątek z kolei postanowił udowodnić, że "śpiewać każdy może", ale nie każdy powinien. Najważniejsze jednak, że on się przy tym świetnie bawił.

Popularny "Wewiór" zaśpiewał jeden z hitów grupy Queen "Don't stop me now". Opublikowane w mediach społecznościowych nagranie trwa nieco ponad 1,5 minuty - w tym czasie nikt go nie zatrzymał, nikt mu nie przerwał, dzięki czemu mogliśmy wysłuchać dużej części tego przeboju.

Piotr Żyła śpiewa "Don't stop me now"

"Weekend zaczęty. Śpiewać każdy może, jeden trochę lepiej, a Pieter trochę gorzej" - napisał Żyła.

W komentarzach kibice docenili dystans Piotra Żyły do siebie, ale radzili, by został jednak przy skakaniu na nartach, bo to robi znacznie lepiej. Potwierdził to w minionym sezonie, gdy zdobył złoty medal na normalnym obiekcie podczas mistrzostw świata w Oberstdorfie.

RadioZET.pl