Zamknij

Piotr Żyła zabrał głos ws. kochanki i zdrady żony: Zostałem zmuszony do wyprowadzki

Andreas Nicolaides
26.02.2018 17:48
Piotr Żyła
fot. Instagram

Piotr Żyła odniósł się do słów swojej żony, która poinformowała publicznie o tym, że skoczek zostawił ją dla innej kobiety. W swoim krótkim oświadczeniu przedstawił nieco inną wersję wydarzeń. - Nie są prawdziwe informacje, że inna kobieta była powodem problemów w związku - napisał na swoim profilu na Facebooku.

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

Piotr Żyła: dzieci są dla mnie zawsze priorytetem

- no i tak w życiu jak sporcie nie zawsze bywa kolorowo:-/ a odpowiadając na ostatnie publikacje dotyczące mojego małżeństwa i rodziny chciałem poinformować że nie są one prawdziewe:-/ moje małżeństwo rozpadło sie już dawno temu:-/ nie są prawdziwe informacje ze inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu który zbudowałem dla rodziny. zostałem zmuszony do wyprowadzki, starałem sie dojść do porozumienia z żoną, zadbać o dzieci i koncentrować sie na treningach. nie zamierzam już komętować zachowania i wpisów Justyny przez media, bo to był dla mnie trudny czas który już mam za sobą i prosze o uszanowanie mojej decyzji oraz życia prywatnego i rodzinnego, a w szczególności dzieci których dobro jest i było dla mnie zawsze priorytetem - czytamy na profilu Piotra Żyły na portalu społecznościowym [pisownia oryginalna].

Piotr Żyła

Piotr Żyła zostawił żonę i rodzinę?

Informacje o tym, że Piotr Żyła zdradził żonę, wyprowadził się z domu i zostawił rodzinę, podała w ostatni weekend jego żona. Zamieściła emocjonalny wpis na swoim Instagramie. Następnie skasowała go, ale zamieściła kolejną wiadomość.

- Wiem, wiem nie powinnam była usuwać poprzedniego postu (zrobiłam to na prośbę bliskich mi osób) emocje emocjami, ale dogadywaliśmy się z mężem inaczej, nie dotrzymał słowa, a we mnie coś pękło. Moje dzieci nie będą płakać przez kogoś... przez człowieka który jest ich ojcem. Starałam się... najbliższe mi osoby wiedzą jak się staram i robię wszytko żeby moje dzieci miały się jak najlepiej i w jak najmniejszym stopniu odczuły obecna sytuację. Dlatego proszę o uszanowanie naszej prywatności' - napisała.

Zobacz także

Kolejne fakty rozstania z Piotrem Żyłą zdradziła w rozmowie z dziennikarzami. - Zamiast nimi się zajmować, woli swoją dziewczynę. A przecież mu tego nie utrudniam, nawet sama proponuję. Jego życie jego wybór - mówiła w wywiadzie dla "Faktu".

Zobacz także

RadioZET.pl/AN