Zamknij

Piotr Żyła wystąpi w kabarecie. Będzie grał na gitarze i.. śmiał się z siebie

Paweł Żurek
02.04.2021 19:05
Piotr Żyła wystąpi.. w kabarecie.
fot. AP/Associated Press/East News

Piotr Żyła, mistrz świata ze skoczni normalnej w Oberstdorfie, wystąpi w kabarecie. Polski skoczek przyjął zaproszenie Kabaretu Skeczów Męczących i już w tę niedzielę pokaże się na scenie. Żyła ma m.in. zagrać na gitarze.

  • Piotr Żyła zadebiutuje jako kabareciarz. Mistrz świata ze skoczni normalnej w Oberstdorfie będzie gościem Kliniki Skeczów Męczących
  • Żyła będzie m.in. grał na gitarze. Skoczkowi zaakompaniuje zespół Enej
  • Żyłę w nowej roli będzie można obejrzeć w niedzielę 4 marca o godzinie 20:00 w Polsacie

P iotr Żyła, znany ze swojego specyficznego poczucia humoru, wystąpi w programie "Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących". Na scenie ma towarzyszyć mu zespół Enej oraz Marcin Szczurkiewicz i Karol Golonka z Kabaretu Skeczów Męczących.

- Zobaczymy premierowy skecz w wykonaniu gospodarzy, czyli Marcin Szczurkiewicz jako komentator i dziennikarz sportowy oraz następca Żyły – skoczek Paweł (Karol Golonka). Na koniec rozmowę tę skomentuje sam Piotr Żyła – zapowiedział Polsat.

Żyła podczas programu ma pokazać swoje umiejętności gry na gitarze, którymi wielokrotnie chwalił się m.in. w mediach społecznościowych. 

Piotr Żyła wystąpi w kabarecie. Zagra na gitarze

Piotr Żyła na zakończenie tego Pucharu Świata zajął 13. miejsce w konkursie w Planicy. Przez cały sezon mistrz świata na skoczni normalnej w Oberstdorfie pięć razy był na podium, notując dwa drugie miejsca i trzy trzecie. W 22 konkursach zdobył 825 punktów, co dało mu 7. miejsce w klasyfikacji PŚ.

RadioZET.pl/Polsat