Rodzice Piotra Żyły nie chcą, by doszło do rozwodu. Żona czeka na jego decyzję

Andreas Nicolaides
06.03.2018 10:21
Rodzice Piotra Żyły nie chcą, by doszło do rozwodu. Żona czeka na jego decyzję
fot. Instagram

Pojawiły się nowe informacje ws. kryzysu w małżeństwie Piotra Żyły. Jego żona jest podobno gotowa dać mu kolejną szansę, a w całą sprawę mocno mieli zaangażować się rodzice skoczka.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Czy Piotr Żyła wróci do żony?

Liczba głosów:

Temat Piotra Żyły komentowany jest nie tylko przed media zajmujące się tematyka sportową, ale też rozrywkową.

Piotr Żyła wróci do żony i dzieci?

Jak poinformował "Flesz", Justyna Żyła jest gotowa wybaczyć mężowi i dać mu jeszcze jedną szansę. Decyzja - co będzie dalej - ma jednak należeć tylko i wyłącznie do niego.

"Twoje Imperium" podaje natomiast, że do powrotu do domu i rodziny skoczka namawiają jego rodzice. Nie chcą, by doszło do rozwodu. Przypomnijmy, że jeszcze nie tak dawno w rozmowie z "Super Expressem" mama Żyły przekonywała, że Piotr Żyła bardzo kocha swoje dzieci.

Zobacz także

Piotr Żyła. Żona wyrzuciła go z domu?

Kryzys w związku małżeńskim Piotra Żyły ujrzał światło dzienne tuż po igrzyskach olimpijskich w Pjongczangu. Justyna Żyła za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała do wiadomości publicznej, że mąż zostawił ją dla innej kobiety i wyprowadził się z domu. Po kolejnych wpisach i rozmowach Justyny z dziennikarzami swoje oświadczenie wydał skoczek.

Od tamtego czasu brązowy medalista ostatnich MŚ na skoczni dużej milczy na ten temat. Trudno się jednak dziwić, bowiem sezon wciąż trwa i skupia się na kolejnych startach w zawodach Pucharu Świata.

RadioZET.pl/AN