Zamknij

Piotr Żyła śmieje się z wyborów. "El Prezidente" [ZDJĘCIE]

13.07.2020 09:19
Piotr Żyła
fot. Instagram/Piotr Żyła

Piotr Żyła po raz kolejny zażartował z wyborów prezydenckich 2020. Tym razem skoczek narciarski wrzucił do sieci swoje zdjęcie z podpisem "El Prezidente". - Taki prezydent to skarb - komentują internauci.

Żyła nie pierwszy raz zabiera głos w sprawie wyborów. Wcześniej opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie stworzonej przez siebie karty do głosowania, na której umieścił cztery nazwiska: Rafaela Tżaskowskiego, Andrew Dódę, Simona Cholownię i... Piotra Żyłę. Krzyżyk postawił oczywiście przy swoim.

Tym razem skoczek wrzucił do sieci zdjęcie z jacuzzi i nazwał się "El Prezidente". Jego żart przypadł do gustu kibicom, którzy po raz kolejny docenili jego ogromny dystans do siebie i poczucie humoru. "Piotrek, ja bym na Ciebie głosował obiema rekami!!", "Dwóch się bije, a trzeci korzysta...", "Taki prezydent to skarb", "Mój Prezydent" - to tylko niektóre z komentarzy.

Piotr Żyła komentuje wybory prezydenckie 2020

Wybory prezydenckie 2020 według nieoficjalnych informacji Państwowej Komisji Wyborczej wygrał Andrzej Duda, który po zliczeniu głosów z 99,97% obwodów uzyskał 51,21 procent, podczas gdy jego rywal Rafał Trzaskowski - 48,79 proc.

RadioZET.pl/AN