Piotr Żyła o rodzinnych problemach: To nie był łatwy czas

Maciej Walasek
24.03.2018 13:43
Piotr Żyła
fot. PAP

Piotr Żyła podczas wywiadu opowiedział o kończącym się sezonie 2017/18. W podsumowaniu nie zabrakło odniesienia się do tematu rodzinnego. Skoczek odpowiedział, czy jego kłopoty miały wpływ na jego formę.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W ubiegłym miesiącu media obiegła informacja o rozstaniu Piotra Żyły. Wszystko zaczęło się od wpisu jego żony, która za pośrednictwem internetu poinformowała, że dzień przed Wigilią jej mąż powiedział jej, że ma kochankę. W jednym z wywiadów skoczek został zapytany o to czy problemy rodzinne przełożyły się na jego wyniki uzyskiwane na skoczni.

Zobacz także

- Nie chciałbym rozmawiać o swoich prywatnych sprawach. Raz już to podsumowałem. I ten okres mam już za sobą. Nie był to dla mnie łatwy czas. Ale to tematy prywatne, które musimy wyjaśnić z żoną między sobą – powiedział Żyła.

31-latek dodał, że cała sytuacja nie odbiła się znacząco na jego formę, ponieważ przez cały rok walczył najlepiej, jak tylko to było możliwe.

Przypomnijmy, że po wpisie na Instagramie Justyny Żyły, zawodnik zamieścił na portalu społecznościowym post, w którym zaprzeczył pogłoskom, mówiącym o tym, że do rozstania doprowadziła inna kobieta. Skoczek podkreślił, że do wyprowadzki został zmuszony i z żoną starał się dojść do porozumienia.

TO RÓWNIEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

Justyna Żyła zdradza kolejne kulisy odejścia Piotra. "Zamiast zajmować się dziećmi...."

Mama Piotra Żyły zabrała głos ws. rozpadu małżeństwa syna

RadioZET.pl/SuperExpress/MW