Zamknij

Piotr Żyła pokazał zdjęcie z hotelowego pokoju w Kuusamo. Fani: "Gdzie Wy śpicie?!"

28.11.2020 14:47
Piotr Żyła
fot. East News, Instagram/piotr_zyla_official

Wczoraj wieczorem Piotr Żyła opublikował zdjęcie na Instagramie, na którym zaprezentował swoją gitarę elektryczną. Jego fani nie skupili się jednak na instrumencie, ale na warunkach, w jakich śpią polscy skoczkowie w Kuusamo. "Gdzie oni Was zamknęli? W barakach?" - brzmią komentarze kibiców biało-czerwonych.

Reprezentacja Polski w skokach narciarskich przebywa obecnie w Finlandii, w Kuusamo, skąd wybierze się w sobotę i niedzielę na konkursy Pucharu Świata w Ruce.

Wszystko wskazuje na razie na to, że warunki pogodowe na północy Europy będą znacznie lepsze niż tydzień temu w Wiśle, jednak to, na czym skupiają się polscy kibice, to nie kondycja atmosferyczna w Finlandii, ale warunki, w jakich mieszkają ich ulubieńcy.

Zobacz także

Piotr Żyła pokazał zdjęcie z hotelowego pokoju w Kuusamo. Kibice w szoku

W piątek wieczorem Piotr Żyła opublikował bowiem na swoim Instagramie zdjęcie z pokoju hotelowego, w opisie którego skupił się na widniejącej na fotografii gitarze. To, co zauważyli fani biało-czerwonych, to jednak pokój, który, nie da się ukryć, nie imponuje wielkością.

"Gdzie oni was zamknęli, że ruszyć nie bardzo się da?", "W kontenerach śpicie?", "Gdzie wy śpicie? W barakach?" - to tylko niektóre z komentarzy kibiców reprezentacji Polski pod zdjęciem.

PŚ w Ruce: Relacja na żywo i wyniki online skoków

Sobotni konkurs i wyniki PŚ w Ruce na żywo na sport.radiozet.pl. Początek zawodów o godzinie 16:30.

RadioZET.pl/sport.pl