Piotr Żyła: To Justyna miała innego partnera, a teraz chce wrócić

Maciej Walasek
22.07.2018 20:13
Piotr i Justyna Żyła

Piotr Żyła w programie "Uwaga" zdradził prawdziwe powody rozstania z żoną. Skoczek ujawnił, że to Justyna kazała mu się wyprowadzić. Ponadto informacje o kochance 31-latka były nieprawdziwe. Tak naprawdę to Justyna Żyła miała innego partnera.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Piotr Żyła był gościem programu "Uwaga". Skoczek narciarski ujawnił, co było prawdziwą przyczyną rozstania z Justyną Żyłą. Wcześniej jego żona obarczała winą swojego męża zarzucając mu to, że ma kochankę i dlatego wyprowadził się z domu.

- Przyszedł czas, żeby podsumować to, co się działo. Było kilka nieprawdziwych informacji na mój temat - zaczął Żyła. - Przede wszystkim nie wiem, skąd wzięła się informacja o kochance. To Justyna poinformowała mnie, że ma innego partnera. Teraz tak naprawdę chce wrócić do mnie, ale ja już nie chcę. Trzeba zaakceptować pewne decyzje. Wtedy należy nauczyć się żyć od nowa.

Zobacz także

- Z Justyną od dłuższego czasu kłóciliśmy się o wszystko. Jak wracałem ze zgrupowań czy z zawodów, to każdą wolną chwilę w domu spędzaliśmy na kłótni. Justyna kilka razy mnie spakowała i w końcu sam zabrałem swoje rzeczy i poszedłem w swoją stronę - dodał.

Żona 31-latka zarzucała swojemu mężowi, że ten w ogóle nie poświęca czasu swoim dzieciom, które skoczek miał zaniedbywać. Jednak brązowy medalista mistrzostw świata z Lahti wyjaśnił, że jeździł do pociech w każdej wolnej chwili.

- Kiedy nie mieszkałem w domu, to i tak jeździłem do dzieci, żeby poświęcać im każdą wolną chwilę. Poświęcałem im dużo czasu.

- Podjęliśmy z Justyną próbę terapii małżeńskiej, ale wszystko szło w złym kierunku - zakończył.

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/MW