Zamknij

Piotr Żyła ujawnia szczegóły świętowania po TCS: Nie pamiętam wszystkiego

08.01.2021 21:04
polscy skoczkowie
fot. PAP

Piotr Żyła w rozmowie z TVP Sport ujawnił szczegóły świętowania po zwycięstwie Kamila Stocha w 69. Turnieju Czterech Skoczni. - Trudno mi spamiętać wszystkie szczegóły, bo to szybko się działo. No fajnie było, magicznie - powiedział wiślanin.

Piotr Żyła znalazł się na piątym miejscu w 69. Turnieju Czterech Skoczni. W pierwszej szóstce znalazło się w sumie czterech biało-czerwonych: szósty ex aequo z Ryoyu Kobayashim był Andrzej Stękała, Dawid Kubacki uplasował się na najniższym stopniu podium, a zwyciężył Kamil Stoch.

Dwa dni po zakończeniu TCS skoczkowie udali się do Titisee-Neustadt, gdzie rozgrywane są kolejne zawody Pucharu Świata. Po prologu Żyła udzielił wywiadu dla TVP Sport. W rozmowie z Filipem Czyżanowskim ujawnił, jak biało-czerwoni świętowali sukces.

Piotr Żyła zdradził, w jaki sposób świętowali Polacy po TCS

- Na początku my siedzieli, a potem... Potem trudno mi spamiętać wszystkie szczegóły, bo to szybko się działo. I nie pamiętam wszystkiego, ale fajnie było. No fajnie, magicznie. I te oscypki z tym bananem, ojojoj jakie przepyszne! – żartował skoczek.

W dniach 9-10 stycznia Polacy powalczą o kolejne wygrane w PŚ. W sobotę odbędzie się pierwszy konkurs indywidualny w Titisee-Neustadt. Początek zmagań o godzinie 16:30. Relację na żywo będzie można śledzić na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl