Pierwsze zdjęcie Piotra Żyły z Japonii? Tego nie mogło zabraknąć

Krzysztof Sobczak
09.02.2017 10:15
Kibel w Japonii
fot. Instagram/Piotr Żyła

Piotr Żyła niejednokrotnie podkreślał, że jest "fanem"... japońskich toalet. Przy okazji wizyty w Kraju Kwitnącej Wiśni nie mogło więc się obyć bez wymownego zdjęcia i kilku słów komentarza.

Zagłosuj

Czy Piotr Żyła wygra konkurs w Sapporo?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W najbliższy weekend skoczkowie będą rywalizowali w Sapporo, a w środku tygodnia przeniosą się do Korei Południowej, by sprawdzić olimpijski obiekt w Pjongczang. Dokładnie za rok odbędą się tam igrzyska.

Zobacz także

Zawodnicy dotarli do Japonii po kilkudziesięciu godzinach lotu, o czym w dość oryginalny sposób poinformował Piotr Żyła.

- Bo w życiu piękne są tylko chwile, a ta, kiedy po ok 30h podróży... Nawet nie wiesz ilu, bo po 12h ci wszystko jedno, jesteś wyrąbany, nie wiesz, czy jest dzień, czy noc, Twój rytm dnia został sporo zaburzony, siadasz sobie na ciepłym kosmicznym kiblu, z panelem sterowania z boku, którego lepiej nie dotykać ... Tak, jedna z piękniejszych chwil w Japan - napisał na Instagramie, publikując jednocześnie zdjęcie wspomnianego "kibla".

Konkursy w Japonii odbędą się w weekend 11-12 lutego. W piątek, 10 lutego o godzinie 8:30 czasu polskiego, rozpoczną się kwalifikacje do sobotniego konkursu.

RadioZET.pl/Instagram/KS