Piotr Żyła i Stefan Hula zdradzili NIEZNANE fakty z Turnieju Czterech Skoczni!

Maciej Walasek
07.01.2018 19:32
Piotr Żyła i Stefan Hula zdradzili NIEZNANE fakty z Turnieju Czterech Skoczni!
fot. PAP/EPA

Piotr Żyła i Stefan Hula po Turnieju Czterech Skoczni zostali zasypani pytaniami o Kamila Stocha. Pierwszy ujawnił, że skoczek z Zębu ogrywał kolegów w karty, a drugi, że Stoch…mocno chrapał.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Dla dwukrotnego mistrza olimpijskiego nowy rok nie mógł zacząć się lepiej. Polak zdeklasował rywali w Turnieju Czterech Skoczni i wygrał wszystkie cztery konkursy. Po spektakularnym triumfie wszyscy chcieli się dowiedzieć, w jaki sposób 30-latek osiągnął tak ogromny sukces. Kilka tajemnic zdradzili Piotr Żyła i Stefan Hula.

Zobacz także

- Kamil pokazał klasę, jaką pokazywał przez cały turniej. To jest po prostu gigant. Strasznie gwiazdorzył... Nie, on jest normalny gość, który robi swoją robotę najlepiej, jak potrafi i cieszy się z tego – zaczął Żyła. - A tak to w karty graliśmy i młócili nas od wczoraj dziady jedne. Teraz loty, ale nie będę mu się odkuwał. Będę sobie latał. Czy szykujemy coś dla Kamila? Nie, bo za tydzień mamy zawody i musi być spokojnie. W Planicy będzie czas się napić.

Zagłosuj

Czy Kamil Stoch zdobędzie złoty medal na igrzyskach olimpijskich?

Liczba głosów:

Jednak najwięcej czasu ze Stochem spędza Stefan Hula, który mieszka z nim razem w pokoju. Mistrz Polski w skokach żartował, że 30-latek chrapał w nocy.

- Nie było u niego nerwów. Kamil był bardzo spokojny i zrelaksowany. Widać, że jest w gazie i wspaniałej formie. Czasem mi tylko chrapie. Ze strony Kamila żadnych obiecanek nie było. Nie ma czasu na to. Jak wracamy do hotelu, to nie rozmawiamy o skokach, chcemy się odciąć, aby głowy trochę odpoczęły.

RadioZET.pl/Sportowe Fakty/mw