Piotr Żyła dogadał się z żoną ws. dzieci

Dominik Gołdyn
07.07.2018 10:36
Piotr Żyła
fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER/East News

Ciąg dalszy rozwodu Piotra i Justyny Żyłów. Jak informuje ''Super Express'', para porozumiała się w sprawie opieki nad dziećmi. Przypomnijmy - Piotr Żyła jest ojcem 11-letniego Jakuba i 6-letniej Karoliny.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

O problemach małżeńskich w rodzinie Żyłów Justyna poinformowała po powrocie skoczków narciarskich z igrzysk olimpijskich w Pjongczangu. W dramatycznym wpisie na Instagramie wyznała, że Piotr zdradził ją z kochanką. Polski skoczek w oświadczeniu odrzucił część zarzutów. Podkreślił, że ich małżeństwo rozpadło się już wcześniej, ale powodem nie była inna kobieta.

Rozwód Justyny i Piotra Żyłów

Na początku czerwca Justyna Żyła przekazała na łamach "Super Expressu", że jej mąż Piotr Żyła złożył pozew o rozwód i domaga się podziału majątku. Kwestią sporną pozostaje wart ok. milion złotych dom w Wiśle-Kopydle. 

Żona skoczka opublikowała również na Instagramie nagranie, na którym widać Piotra Żyłę pakującego swoje trofea i puchary. Internauci nie pozostawili na Justynie Żyle suchej nitki.

Zobacz także

Jak podaje sobotni ''Super Express'', Piotr Żyła zajmuje się swoimi dziećmi dwa razy w tygodniu. Gdy skoczek przebywa na zawodach lub zgrupowaniu, opiekę nad 11-letnim Jakubem i 6-letnią Karoliną sprawuje Justyna Żyła. 

Ostatnio spotkaliśmy Piotra, gdy przyjechał do domu po swoje pociechy. Justyna wyszła z nimi do Piotra i pomogła usadowić się im w samochodzie - czytamy w ''SE''. 

W maju Justyna Żyła wzięła udział w sesji zdjęciowej dla "Playboya". Obecnie pisze książkę i - jak informuje "SE" - pracuje dorywczo jako sprzedawczyni.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: 

RadioZET.pl/Super Express/DG