Zamknij

Piotr Żyła pierwszy raz pokazał się z partnerką. "Ciekawy weekend się zapowiada"

02.06.2021 19:22
Piotr Żyła pierwszy raz pokazał się z partnerką. "Ciekawy weekend się zapowiada"
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Piotr Żyła po raz pierwszy pokazał się z nową dziewczyną. Od dłuższego czasu było wiadomo, że mistrz świata z Oberstdorfu obecnie spotyka się z Marceliną Ziętek, ale do tej pory para nie fotografowała się razem. Pierwsze wspólne zdjęcie pokazali w tę środę. 

Piotr Żyła sfotografował się z Marceliną Ziętek na tle górskiego krajobrazu. „Ciekawy weekend się zapowiada” – zdradził skoczek na Instagramie wskazując, że para wybiera się na wesele.

Ziętek kilkakrotnie wypowiadała się już na temat związku z Żyłą. Jak wyznała, czuje się w nim bardzo dobrze.  - Tak. Teraz jestem szczęśliwie zakochana (...) Jestem spod znaku lwa, więc w związku jestem bardzo zaborcza, ale jeżeli partner oddaje mi miłość i ciepło, jest oddany, to wtedy potrafię kochać całą sobą i oddać się całą sobą. Potrafię dać dużo miłości, tylko jeżeli ktoś mnie skrzywdzi, to wtedy już koniec - podsumowała.

Piotr Żyła sfotografował się z Marceliną Ziętek

Piotr Żyła spotyka się z Marceliną Ziętek od 2021 roku. Od 2006 do 2018 roku był żonaty z Justyną Żyłą. Para doczekała się dwójki dzieci. 

Ziętek jest byłą Miss Południa Nastolatek oraz Miss Foto Południa Nastolatek. Występowała w serialu „Szkoła” (jako Kaja Jarosik) i „19+”.

RadioZET.pl/Instagram