Zamknij
Piotr Żyła
4 Zobacz galerię
fot. PAP/EPA

Piotr Żyła pochwalił się zdjęciami z budowy domu.  Skoczek narciarski sam pomagał ekipie w pracach. Kibice skomentowali post zawodnika i nie zapomnieli o jego byłej żonie Justynie.

Piotr Żyła jest aktywny w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami różnymi wydarzeniami ze swojego życia. W ostatnim czasie skoczek opublikował na Instagramie zdjęcia z budowy domu. Poza nadzorowaniem prac wiślanin sam dołączył do ekipy. Widać, że na budowie „Wiewiór” czuje się jak ryba w wodzie.

Warto zaznaczyć, że Żyła jest ambasadorem firmy, która zajmuje się budową domów. Jeszcze kilka miesięcy temu skoczek pokazał zdjęcia z tego samego miejsca i nagrał filmik, w którym opowiadał o konkretnych pomieszczeniach.

Piotr Żyła buduje nowy dom? Skoczek pokazał zdjęcia z budowy

- Jeszcze tylko chwilka i gotowy – napisał w poście.

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy: „ujujuj jak magicznie”, „Super, życzę wytrwałości w wykończeniu domu, jest pięknie”, „dużo szczęścia w nowym gniazdku”. Nie zabrakło też wpisów dotyczących byłej żony 34-latka: "Uważaj, bo byłej się spodoba", "Uuuu to się Justysia znowu zdenerwuje" – pisali.

Czy w tym domu Piotr Żyła zamieszka razem z Marceliną Ziętek? Od jakiegoś czasu w mediach krążą pogłoski, że skoczek jest zakochany w gwieździe serialu „19+”. Jednak do tej pory oficjalnie nie potwierdzili, że są razem.

RadioZET.pl