Zamknij

Polscy skoczkowie wskazali zwycięzcę finału LM. Zaskakująca odpowiedź Żyły

23.08.2020 14:52
polscy skoczkowie typują wynik meczu LM
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Polscy skoczkowie, którzy w ten weekend rywalizują na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle, nie zapomnieli o finale Ligi Mistrzów, w którym Bayern Monachium zmierzy się z Paris Saint-Germain. Zawodnicy wytypowali zwycięzcę LM, a Piotr Żyła w swoim stylu odniósł się do końcowego wyniku.

W sobotę polscy skoczkowie zdominowali konkurs w Wiśle. Biało-czerwoni zgarnęli całe podium, a najlepszy okazał się Dawid Kubacki. Drugie miejsce zajął Kamil Stoch, a trzecie Piotr Żyła. Tuż po zawodach nad skocznią rozpętała się ogromna ulewa. To jednak nie przeszkodziło zawodnikom, odpowiadać na pytania dziennikarzy. Wśród nich nie mogło zabraknąć typów na niedzielny finał Ligi Mistrzów, w którym PSG zmierzy się z Bayernem.

- Stawiam na 9:1 dla Bayernu Monachium – rzucił krótko Piotr Żyła.

Z większą ostrożnością do odpowiedzi podszedł Kamil Stoch. Trzykrotny mistrz olimpijski podkreślił, że oba kluby są równie silne, ale jego zdaniem trofeum zdobędą mistrzowie Niemiec.

Ulewa przerwała wywiad Dawida Kubackiego. Niecodzienna sceneria [WIDEO]

- Ja jestem sportowcem. Nie obstawiam wyników. Myślę jednak, że może to być ciekawy mecz. Obie drużyny są mocne. Osobiście skłaniałbym się jednak ku zwycięstwu Bayernu – powiedział Stoch dla portalu sport.pl.

PSG - Bayern: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć finał Ligi Mistrzów?

Mecz PSG – Bayern odbędzie się w niedzielę o 21:00. Relację na żywo będzie można śledzić na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/sport.pl