PŚ w skokach w Lahti: Gdzie oglądać konkurs drużynowy? O której godzinie?

Maciej Walasek
09.02.2019 11:32
Piotr Żyła
fot. PAP/EPA

Puchar Świata w skokach narciarskich - konkurs drużynowy w Lahti. Sprawdź o której godzinie i gdzie obejrzeć w TV konkurs drużynowy. Relacja na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku 

Poprzedni weekend był dla Polaków bardzo udany. Na mamucie w Oberstdorfie Stoch cieszył się z pierwszej w sezonie wygranej, dwukrotnie na podium stanął Kubacki, a Żyła trzy razy był czwarty. Dzięki takim wynikom umocnili się na prowadzeniu w Pucharze Narodów. Drugich Niemców wyprzedzają już o 414 punktów.

PŚ w Lahti: Skład Polaków na konkurs drużynowy

W sobotę w Lahti po raz trzeci w obecnym sezonie Pucharu Świata skoczkowie narciarscy będą rywalizowali w konkursie drużynowym. W składzie Polski znaleźli się Jakub Wolny, Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Kamil Stoch.

Trener Stefan Horngacher zdecydował się na tę samą czwórkę, która okazała się najlepsza na inaugurację w Wiśle. W styczniu w Zakopanem w składzie kosztem Wolnego znalazł się Maciej Kot. Wówczas biało-czerwoni zajęli trzecie miejsce, za Niemcami i Austriakami.

PŚ w Lahti: Transmisja w TV. O której godzinie konkurs drużynowy?

Konkurs drużynowy Pucharu Świata w skokach w Lahti zaplanowano w sobotę o godzinie 16.30. Transmisja w TVP 1, Eurosport 1 oraz na sport.tvp.pl Relacja na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/MW