Zamknij

PŚ w skokach w Lahti: Gdzie oglądać konkurs indywidualny? O której godzinie?

Maciej Walasek
10.02.2019 12:35
Kamil Stoch
fot. PAP/EPA

Puchar Świata w skokach narciarskich - konkurs indywidualny w Lahti. Sprawdź o której godzinie i gdzie obejrzeć w TV niedzielny konkurs. Relacja na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W niedzielnym konkursie indywidualnym w Lahti wystąpi sześciu polskich skoczków: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Jakub Wolny, Maciej Kot i Paweł Wąsek. Pierwsza czwórka w trakcie sobotnich zmagań drużynowych zajęła czwarte miejsce. Poprzednio na podium zespołu trenera Stefana Horngachera zabrakło 24 marca 2018 roku w Planicy. Indywidualnie łączna nota Kubackiego była piątym wynikiem, Stocha - szóstym, a Żyły - siódmym. O czwartym miejscu Polaków zadecydowała słabsza postawa Jakuba Wolnego, który miał 25. rezultat.

Zobacz także

PŚ w Lahti: Kamil Stoch faworytem zawodów?

Rok temu konkurs indywidualny w Lahti wygrał Stoch. Niezwykle groźni będą Stefan Kraft, który poprowadził Austriaków do drużynowego triumfu, a także Ryoyu Kobayashi. Japończyk wciąż zdecydowanie prowadzi w klasyfikacji generalnej PŚ. Drugiego Stocha wyprzedza o 451 pkt, a trzeciego Krafta o 463.

PŚ w Lahti: Transmisja w TV. O której godzinie konkurs indywidualny?

Konkurs indywidualny Pucharu Świata w skokach w Lahti zaplanowano na niedzielę na godzinę 16.15. Transmisja w TVP 1, Eurosport 1 oraz na sport.tvp.pl Relacja na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/MW