PŚ w skokach: Nie ma już biletów na konkursy w Wiśle i Zakopanem

Andreas Nicolaides
09.01.2017 15:18
skoki narciarskie
fot. PAP

Bilety na konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle i Zakopanem rozeszły się w ekspresowym tempie. W sprzedaży nie ma już żadnych wejściówek.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Ostatnie sukcesy polskich skoczków przyczyniły się do dużego zainteresowania zawodami w Polsce. Najbliższe odbędą się już 14 i 15 stycznia w Wiśle. Tydzień później zawodnicy rywalizować będą w Zakopanem.

Bilety można było kupować na stronie internetowej kupbilet.pl. W tej chwili próżno szukać już wejściówek na konkursy. Pojedyncze sztuki zostały tylko na kwalifikacje.

Jak przedstawiały się ceny? Aby obejrzeć zawody w Wiśle, trzeba było zapłacić 100, 130 lub 400 złotych. Ta ostatnia cena dotyczy loży VIP. Jeśli chodzi o Zakopane, to przedział cenowy wynosi 60-70 złotych.

W Wiśle odbędą się dwa konkursy indywidualne (sobota i niedziela), w Zakopanem - jeden drużynowy (sobota) i jeden indywidualny (niedziela).

Kibice liczą na to, że podczas zbliżających się zawodów po raz kolejny błysną biało-czerwoni. Kamil Stoch ma szansę na objęcie pozycji lidera Pucharu Świata. Do prowadzącego Domena Prevca traci tylko 13 punktów.

RadioZET.pl/kupbilet.pl/AN