Kosmiczne ceny biletów na PŚ w Wiśle. Za tę kwotę można jechać na TCS

Krzysztof Sobczak
23.07.2018 10:14
Kosmiczne ceny biletów na PŚ w Wiśle
fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER/EastNews

Ruszyła sprzedaż biletów na inaugurację sezonu zimowego w skokach narciarskich. Aby na żywo obejrzeć zmagania skoczków w Wiśle, trzeba liczyć się z potężnym wydatkiem. Ceny są porównywalne z tymi, jakie oferują organizatorzy... Turnieju Czterech Skoczni, jednej z najbardziej prestiżowych imprez w kalendarzu.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Najtańsze są oczywiście wejściówki na kwalifikacje - to wydatek rzędu 40 zł. Aby zobaczyć konkurs, trzeba liczyć się z kosztami na poziomie 160 zł, jeszcze droższe są bilety na miejsca siedzące przy zeskoku - to już 220 zł.

Czteroosobowa rodzina chcąc obejrzeć pojedynczy konkurs skoków w Wiśle będzie musiała zostawić w kasie 660 zł, natomiast karnet 2-dniowy - w takim przypadku - kosztuje 780 zł (na dostawianych trybunach) lub 1140 zł (na trybunach przy zeskoku).

Nie będzie możliwości zakupu wejściówek na miejsca stojące. Zawody na żywo obejrzy 3,5 tysiąca kibiców.

Ceny podobne do TCS

Dla porównania, aby obejrzeć pierwszy z konkursów Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie trzeba zapłacić 39 euro, czyli ok. 168 zł. Wejściówki na miejsca siedzące kosztują 85 euro, a więc ok. 367 zł. W obu przypadkach ceny obejmują pakiet kwalifikacje + konkurs.

TO TAKŻE MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/Vierschanzentournee.com/sport.pl/KS