PŚ w Wiśle: Nowe nazwisko na stanowisku komentatora. Co się dzieje z Szaranowiczem?

Krzysztof Sobczak
17.11.2017 11:33
Skocznia w Wiśle
fot. PAP

Nie tylko nowe zasady rozgrywania kwalifikacji, ale także nowa twarz na stanowisku komentatorskim. Inauguracyjne konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle skomentuje Przemysław Babiarz, a nie jak było dotąd, Włodzimierz Szaranowicz.

Zagłosuj

Czy polski skoczek wygra piątkowe kwalifikacje w Wiśle?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Etatowy komentator poinformował, że za mikrofon powróci w grudniu. Obecnie ze względu na sprawy rodzinne przebywa w Australii.

Zobacz także

"Pewnie niektórych rozczaruję, ale nie będę komentował konkursów w Wiśle. Wrócę w drugiej połowie grudnia, by cieszyć się długimi i dobrymi stylowo skokami Polaków. Trzymam kciuki za drużynę i za każdego z naszych skoczków. Zacznijcie udanie sezon!" - napisał na Twitterze.

Przemysław Babiarz do tej pory nie miał okazji komentować skoków narciarskich, ale zdarzało mu się prowadzić studio przed konkursami. Relacjonował m.in. inne sporty zimowe: biegi narciarskie oraz łyżwiarstwo figurowe. Szczególnie znany jest jednak z komentowania pływania i lekkiej atletyki. Jego partnerem będzie Sebastian Szczęsny.

W piątek o godzinie 18 odbędą się kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego w Wiśle. W sobotę skoczków czekają zawody drużynowe.

RadioZET.pl/TVP Sport/KS