Zamknij

PŚ w Wiśle - kwalifikacje: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć skoki?

20.11.2020 15:56
PŚ w Wiśle - kwalifikacje. Transmisja
fot. Damian Klamka/East News

PŚ w Wiśle - kwalifikacje live: Gdzie obejrzeć kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego w skokach narciarskich? Transmisja TV i stream online kwalifikacji konkursu Pucharu Świata w Wiśle. Gdzie i na jakim kanale oglądać skoki w Wiśle? Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję kwalifikacji do niedzielnego konkursu PŚ w Wiśle w telewizji i internecie! Kwalifikacje PŚ w Wiśle na żywo dziś na sport.radiozet.pl.

Puchar Świata 2020/2021 czas zacząć. Już w najbliższy piątek ruszają kwalifikacje do pierwszego indywidualnego konkursu w polskiej Wiśle. Chociaż pierwsze zawody cyklu odbędą się bez udziału publiczności z powodu pandemii koronawirusa, to będzie można oglądać transmisję ze skoków na żywo w telewizji i internecie.

Wisła jest miastem, z którym kibice skoków narciarskich na całym świecie nie rozstają się od dłuższego czasu. To właśnie rodzinne miasto Adama Małysza było bowiem areną jedynych w ubiegłym sezonie rozegranych zawodów Letniego Grand Prix.

Zobacz także

PŚ w Wiśle - kwalifikacje: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć skoki?

Co więcej, Wisła będzie gospodarzem inauguracyjnych konkursów PŚ w skokach narciarskich już czwarty rok z rzędu, co jest swoistym wyróżnieniem od organizatorów. Na starcie pojawią się niemal wszyscy najlepsi zawodnicy na świecie - zabraknie jedynie słabo spisujących się w ostatnich latach reprezentantów Finlandii.

Puchar Świata w skokach narciarskich: Kalendarz na sezon 2020/2021

W piątkowych kwalifikacjach do niedzielnego konkursu indywidualnego wystąpi 12 polskich skoczków. Oprócz gwiazd kadry - Kamila Stocha, Dawida Kubackiego i Piotra Żyły - selekcjoner biało-czerwonych powołał m.in. czekającego na debiut w Pucharze Świata Jarosława Krzaka.

Przed niedzielnym konkursem indywidualnym odbędą się jeszcze w sobotę zawody drużynowe. Zanim jednak dojdzie do obu tych starć, wszystkich skoczków czekać będą kwalifikacje, które wyłonią niedzielnych uczestników konkursu oraz pomogą selekcjonerom dokonać wyboru przy składzie na sobotnią "drużynówkę".

Puchar Świata w Wiśle: Kiedy konkursy? Sprawdź program zawodów

Zobacz także

PŚ w Wiśle - kwalifikacje: TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE. Gdzie oglądać skoki?

Kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego Pucharu Świata w skokach narciarskich odbędą się w piątek 20 listopada o godzinie 18:00 na Skoczni narciarskiej im. Adama Małysza w Wiśle. Transmisja TV na TVP Sport oraz kanałach Eurosportu, zaś online na stronie sport.tvp.pl oraz platformie eurosportplayer.pl.

Kwalifikacje PŚ w Wiśle na żywo na sport.radiozet.pl. Początek o godz. 18.00.

RadioZET.pl