PŚ w Wiśle: Transmisja TV i online. Gdzie oglądać skoki na żywo?

23.11.2019 13:30
PŚ w Wiśle. Transmisja
fot. PAP/EPA

Skoki narciarskie w Wiśle zainaugurują nowy sezon Pucharu Świata. Jak zaprezentują się reprezentanci Polski? Sprawdź, gdzie obejrzeć kwalifikacje i konkursy PŚ Wisła 2019 na żywo. Transmisja PŚ w Wiśle 2019 będzie dostępna w TV i online stream w internecie. Relacje i wyniki na żywo z weekendowych skoków w Wiśle live na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Puchar Świata 2019/2020 rozpocznie się już w ten weekend w Wiśle. W piątek zawodnicy wystartują w kwalifikacjach do niedzielnego konkursu indywidualnego. W sobotę odbędą się natomiast zawody drużynowe. W nich nie zabraknie oczywiście reprezentacji Polski, która obok Japonii będzie faworytem do zwycięstwa. Nadchodzący sezon skoków narciarskich będzie pierwszym w roli trenera reprezentacji Polski dla Michala Dolezala, który zastąpił na stanowisku Stefana Horngachera. Czeski szkoleniowiec na pierwsze zawody powołał do kadry 13 zawodników. Wśród nich nie zabrakło oczywiście Kamila Stocha, Piotra Żyły, Dawida Kubackiego czy Stefana Huli.

Michal Dolezal: kim jest trener reprezentacji Polski w skokach narciarskich?

PŚ w Wiśle NA ŻYWO: Transmisja. Gdzie oglądać?

Skoki w Wiśle będą pierwszą odsłoną walki o Kryształową Kulę, której bronić będzie Ryoyu Kobayashi. Japończyk z pewnością łatwo nie odda jednak tytułu. Dobrą formę potwierdził podczas letniej Grand Prix, gdzie zajął drugie miejsce. Wyprzedził go Dawid Kubacki, który w tym sezonie także chce włączyć się do walki o złoto. Wśród faworytów nie zabraknie oczywiście Kamila Stocha czy Stefana Krafta.

Polscy skoczkowie będą musieli uważać też na podopiecznych swojego byłego trenera. Stefan Horngacher liczy przede wszystkim na Markusa Eisenbichlera i Karla Geigera. Oprócz nich powołał na PŚ w Wiśle takich zawodników jak: Stephan Leyhe, Richard Freitag, Constantin Schmid, Pius Paschke i Moritz Baer.

PROGRAM PUCHARU ŚWIATA W WIŚLE:

Piątek, 22.11.2019

  • Odprawa techniczna - godz. 12.00
  • Oficjalny trening - 16.30
  • Kwalifikacje - 18.00

Sobota, 23.11.2019

  • Seria próbna - 15.00
  • Początek konkursu drużynowego - 16.00

Niedziela, 24.11.2019

  • Seria próbna - 10.30
  • Początek konkursu indywidualnego - 11.30

Puchar Świata w Wiśle na żywo. Transmisja będzie dostępna w TVP 1, TVP Sport i Eurosporcie, online na sport.tvp.pl.

Skoki w Wiśle na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN