Zamknij

PŚ w Titisee-Neustadt - kwalifikacje. Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć?

17.01.2020 12:22
Kwalifikacje w Titisee-Neustadt
fot. PAP/EPA

Kwalifikacje w Titisee-Neustadt na żywo: Przed nami kolejny weekend z Pucharem Świata w skokach narciarskich. Tym razem zawodnicy rywalizować będą w Titisee-Neustadt. Transmisja kwalifikacji na żywo w TV i online stream w internecie. Relacja i wyniki PŚ w Titisee-Neustadt na sport.radiozet.pl w piątek od godz. 18.00.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Podczas PŚ w Titisee-Neustadt zobaczymy sześciu reprezentantów Polski. Tym razem trener Michal Dolezal postawił jednak na nieco inny skład niż podczas poprzednich zawodów. Miejsce Jakuba Wolnego zajął w kadrze Aleksander Zniszczoł. Oprócz niego w kwalifikacjach wystąpią tradycyjnie już: Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła, Maciej Kot i Stefan Hula.

Skoki w Titisee-Neustadt - kwalifikacje na żywo

Dobrą formę w zawodach będzie chciał potwierdzić Kubacki, który najpierw wygrał Turniej Czterech Skoczni, a potem dwukrotnie stawał na podium w Predazzo. Jego głównymi rywalami w walce o zwycięstwo będą Karl Geiger i Stefan Kraft. Nie wolno zapominać jednak o Kamilu Stochu, który wydaje się wracać do dobrej formy. W ostatnich dwóch konkursach dwukrotnie był czwarty.

Jeśli chodzi o klasyfikację generalną, to liderem jest wspominany Geiger, który wyprzedza Krafta o 120 punktów. Trzeci jest Japończyk Ryoyu Kobayashi, który broni Kryształowej Kuli. Najlepszy z Polaków Kubacki zajmuje czwartą pozycję.

Titisee-Neustadt: kwalifikacje. Transmisja - gdzie obejrzeć?

Kwalifikacje w Titisee-Neustadt będą niezwykle ważne, bowiem dotyczą obu konkursów - sobotniego i niedzielnego. Ponadto będą liczyć się do klasyfikacji generalnej minicyklu Titisee-Neustadt Five. Jego zwycięzca otrzyma dodatkową nagrodę pieniężną.

Kwalifikacje w Titisee-Neustad odbędą się w piątek o godz. 18.00. Transmisja w Eurosporcie i online stream w Eurosport Player. Relacja i wyniki na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/AN

Posłuchaj podcastu