Zamknij

PŚ w Titisee-Neustadt: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć skoki?

19.01.2020 14:15
Dawid Kubacki
fot. PAP/EPA

Puchar Świata w Titisee-Neustadt LIVE: TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE. Gdzie obejrzeć skoki narciarskie? Na jakim kanale oglądać PŚ w Titisee-Neustadt NA ŻYWO? KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE skoki?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Po nie najlepszym występie w kwalifikacjach, polscy skoczkowie stanęli w sobotę do walki w konkursie Pucharu Świata w Titisee-Neustadt w umiarkowanych nastrojach. Dość szybko okazało się jednak, że niepotrzebnie. Dawid Kubacki oddał w obu seriach najlepsze skoki i zwyciężył w pierwszych zawodach na niemieckiej skoczni. Kamil Stoch zakończył na ósmym, zaś Piotr Żyła na dziewiątym miejscu.

PŚ w Titisee-Neustadt: Kiedy i o której godzinie są skoki? Na jakim kanale oglądać?

Przypomnijmy, że cykl Titisee-Neustadt Five, stworzony na wzór Willingen Five, tworzy pięć skoków - kwalifikacyjny i cztery konkursowe. Oznacza to, że po kiepskich skokach w eliminacjach i pierwszym konkursie tacy polscy zawodnicy jak Maciej Kot, Stefan Hula czy Aleksander Zniszczoł praktycznie przestali się już liczyć w walce o główną nagrodę. Tą jest dodatkowe 25 tysięcy euro.

Klasyfikacja Titisee-Neustadt Five: Kubacki bardzo blisko Kobayashiego

Cień szansy na wysoką lokatę zachowali jeszcze Żyła i Stoch, którzy w klasyfikacji generalnej są kolejno 10. i 14. Kubacki znajduje się obecnie w znakomitej formie i, nawet pomimo "jedynie niezłego" skoku w kwalifikacjach (zajął ósme miejsce), w "generalce" wyprzedza go jedynie Ryoyu Kobayashi. W sobotę nowotarżanin pobił rekord Adama Małysza i Stocha, stając na podium w siódmym konkursie z rzędu. W niedzielę będzie mógł zrobić to po raz ósmy.

W pierwszym konkursie w Titisee-Neustadt drugie miejsce zajął Stefan Kraft, zaś trzecie - Kobayashi. Zniszczoł, Hula i Kot nie zdołali awansować do drugiej serii.

PŚ w Titisee-Neustadt: Transmisja TV i stream online. Gdzie obejrzeć skoki?

Drugi konkurs PŚ w Titisee-Neustadt odbędzie się w niedzielę 19 stycznia o godzinie 15:15. 60 minut wcześniej rozpocznie się seria próbna. Transmisja TV na TVP 1, TVP Sport oraz Eurosport 1, zaś online na sport.tvp.pl oraz platformach ipla.tv i tv.eurosport.pl. Relacja na żywo i wyniki online z niedzielnego konkursu PŚ w Titisee-Neustadt na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl