Zamknij

PŚ w Niżnym Tagile: TRANSMISJA TV, o której skoki? PROGRAM zawodów

08.12.2019 10:55
PŚ w Niżnym Tagile - Transmisja TV i online
fot. PAP

PŚ w Niżnym Tagile: TRANSMISJA TV  i online. Gdzie obejrzeć skoki narciarskie 2019 w Niżnym Tagile? KIEDY i o której godzinie PŚ w Niżnym Tagile? PŚ w Niżnym Tagile w skokach narciarskich - PROGRAM zawodów. Polscy skoczkowie powalczą w trzecim weekendzie Pucharu Świata w Niżnym Tagile. Zapoznaj się z podstawowymi informacjami.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

PŚ w Niżnym Tagile - TRANSMISJA TV  i online. Gdzie obejrzeć zawody trzeciego weekendu Pucharu Świata? KIEDY i o której godzinie konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich 2019 w Niżnym Tagile? Polscy skoczkowie po Wiśle i Kuusamo udają się do Rosji. Michal Doleżal przed zawodami zdecydował, że w zespole nie dojdzie do żadnych zmian. W składzie ponownie znaleźli się Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Jakub Wolny, Stefan Hula, Maciej Kot i Klemens Murańka.

PŚ w Niżnym Tagile: TRANSMISJA TV i online. Gdzie oglądać skoki?

Skocznia Aist nie należy do zbyt szczęśliwych dla biało-czerwonych. Jeszcze żadnemu nie udało się tam wygrać, a ubiegłoroczne podia Żyły były pierwszymi. Miejsce to jest także areną ostatniej wpadki Polaków. 14 grudnia 2014 odbył się ostatni konkurs, w którym żaden nie zajął miejsca w najlepszej trzydziestce.

Dodatkowy konkurs w Zakopanem? Jasna deklaracja prezesa PZN 

W Niżnym Tagile bardzo dobrze czują się za to Niemcy. Z ośmiu rozegranych tam konkursów wygrali cztery.

PŚ w Niżnym Tagile w skokach narciarskich będzie można obejrzeć na antenie TVP1, TV Sport i Eurosport 1. Dodatkowo zawody będzie można śledzić ONLINE na darmowym streamie sport.tvp.pl.

PŚ w Niżnym Tagile: KIEDY konkursy w Niżnym Tagile? O której godzinie? [PROGRAM]

W tym sezonie tylko dwukrotnie rywalizowano indywidualnie. Niedzielne zmagania w Kuusamo odwołano z powodu zbyt silnego wiatru. Dzień wcześniej w Finlandii triumfował Daniel-Andre Tande. Norweg najlepszy był też na inaugurację w Wiśle i prowadzi w klasyfikacji generalnej. Z Polaków najwyżej - na piątym miejscu - sklasyfikowany jest Stoch.

Puchar Świata w Niżnym Tagile odbędzie się w dniach 7-8 grudnia. W sobotę i w niedzielę zaplanowano konkursy indywidualne.

PŚ w Niżnym Tagile: PROGRAM zawodów

Piątek, 6 grudnia:

13.30 - oficjalny trening

15.30 - kwalifikacje

Sobota, 7 grudnia:

14.30 - seria próbna

15.30 - pierwsza seria konkursowa

Niedziela, 8 grudnia

14.00 - kwalifikacje

15.30 - pierwsza seria konkursowa

RadioZET.pl/PAP