Zamknij

PŚ Bad Mitterndorf - PROGRAM lotów narciarskich w Kulm: Kiedy skaczą Polacy?

14.02.2020 09:15
Pś w Bad Mitternorf
fot. PAP

PŚ w Bad Mitterndorf - PROGRAM lotów narciarskich na obiekcie Kulm. Sprawdź, kiedy i o której godzinie odbędą się kwalifikacje i konkursy zawodów Pucharu Świata w Bad Mitterndorf. Relacje z kwalifikacji i konkursów w Kulm na żywo na sport.radiozet.pl.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Loty narciarskie na skoczni Kulm w Bad Mitterndorf. Trener Michal Doleżal nie dokonał żadnych zmian w składzie. Wciąż tylko w Pucharze Kontynentalnym rywalizują Stefan Hula i Maciej Kot, a o punkty do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata powalczą: Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła, Jakub Wolny, Klemens Murańka, Andrzej Stękała i Aleksander Zniszczoł.

Loty na Kulm - kalendarz zawodów: kiedy kwalifikacje i konkursy

Kulm wraca do PŚ po rocznej przerwie. Będą to pierwsze w tym sezonie loty narciarskie. Ze względu na mistrzostwa świata w tej specjalności, które w marcu odbędą się w Planicy, o Małej Kryształowej Kuli w lotach zdecydują tylko trzy konkursy - oprócz Bad Mitternorf, jedne zawody odbędą się w Vikersund w ramach cyklu Raw Air.

Weekend na Kulm rozpocznie się piątkowym oficjalnym treningiem i kwalifikacjami (godz. 13). Sobotni i niedzielny konkurs zaplanowano na godz. 11.

Program konkursów PŚ w Bad Mitterndorf:

Piątek, 14.02.2020
11:00 - Oficjalny trening
13:00 - Kwalifikacje

Sobota, 15.02.2020
10:00 - Seria próbna
11:00 - Pierwsza seria konkursowa

Niedziela, 16.02.2020
9:45 - Kwalifikacje
11:00 - Pierwsza seria konkursowa

Kwalifikacje w Bad Mitterndorf NA ŻYWO na sport.radiozet.pl. Początek w piątek o godz. 13.00.

RadioZET.pl