Zamknij

Kolejne media zainteresowały się sprawą Jana Ziobro

Maciej Walasek
21.01.2018 13:19
Kolejne media zainteresowały się sprawą Jana Ziobro

Po reakcji niemieckich mediów, kolejny zagraniczny portal przyjrzał się sprawie Jana Ziobry. Na norweskim serwisie "Dagbladet" pojawił się obszerny tekst na temat zamieszania, jakie wywołał 26-latek.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Ziobro opublikował na Facebooku trzy filmiki. Mówi, że jest w kadrze bardzo źle traktowany i czuje się poniżony. Dyrektor polskiej kadry Adam Małysz stwierdził, że nie można akceptować takiego zachowania zawodnika. Teraz skoczek nie chce udzielać dziennikarzom żadnych wywiadów. Cała sytuacja jest bardzo dziwna – czytamy na stronie.

Zobacz także

- Zawodnik reprezentuje klub WKS Zakopane. Za tydzień odbędą się w tej miejscowości zawody, ale Ziobry na pewno na nich zabraknie [...] Skoki narciarskie cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Wielkim bohaterem jest Kamil Stoch, który otwiera klasyfikację Pucharu Świata. Tymczasem Ziobro zajmuje 59. miejsce w Pucharze Kontynentalnym – podaje dalej.

Zagłosuj

Czy zagraniczne media powinny nagłaśniać sprawę Jana Ziobro?

Liczba głosów:

Pomimo całej nieprzyjemnej sytuacji, Norwegowie bardziej żyją sobotnim sukcesem Daniela Andre Tandego, który został mistrzem świata w lotach.

W niedzielę  na mamucim obiekcie w Oberstdorfie rozegrane zostaną zawody drużynowe. Początek konkursu zaplanowano na godzinę 16.

RadioZET.pl/dagbladet.no/mw