Zamknij

Norweski dziennikarz wręczył Stochowi koszulkę Liverpoolu. Polak był przeszczęśliwy [WIDEO]

Krzysztof Sobczak
19.03.2018 16:48
Stoch, Johansson i Stjernen z nagrodami w Raw Air 2018
fot. PAP/EPA

Kamil Stoch w niedzielę triumfował w drugiej edycji cyklu Raw Air oraz zapewnił sobie Kryształową Kulę za zwycięstwo w Pucharze Świata. Polak otrzymał wiele nagród, w tym finansową, ale ta od norweskiego dziennikarza ucieszyła go najbardziej.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Kamil Stoch w niedzielę zajął 6. miejsce na "mamucie" w Vikersund, ale i tak triumfował w drugiej edycji cyklu Raw Air oraz zapewnił sobie Kryształową Kulę za zwycięstwo w Pucharze Świata. Polak otrzymał wiele nagród, w tym finansową, jednak ta od norweskiego dziennikarza ucieszyła go najbardziej.

Zobacz także

- Kamil, zdobyłeś w tym roku złoty medal olimpijski, wygrałeś klasyfikację generalną Pucharu Świata i cykl Raw Air, ale myślę, że z tego się ucieszysz - rozpoczął reporter stacji NRK i wyciągnął spod stolika koszulkę Liverpoolu.

- Wiem, że jesteś kibicem tego klubu, dlatego mam tu koszulkę z podpisem Jamiego Carraghera. Jest na niej specjalna dedykacja dla ciebie, dla Kamila Stocha - "nigdy nie będziesz kroczył sam" [Kamil Stoch - you'll never walk alone] - dodał dziennikarz.

Polak, który i tak był w doskonałym nastroju, uśmiechnął się jeszcze szerzej i przeszczęśliwy odparł jedynie: "dziękuję, naprawdę bardzo dziękuję".

Stoch kibicem Liverpoolu

Najlepszy polski skoczek od lat nie ukrywa swojej sympatii do "The Reds". Był m.in. na ostatnim meczu sezonu 2013/2014, w którym Liverpool korespondencyjnie walczył o tytuł mistrza Anglii z Manchesterem City. Ostatecznie trofeum trafiło do "The Citizens".

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

Jego miłość do ekipy prowadzonej obecnie przez Juergena Kloppa podziela m.in. norweski skoczek Daniel Andre Tande.

Kamil Stoch wygrał w tym sezonie Turniej Czterech Skoczni, Raw Air, zdobył złoty medal olimpijski i po raz drugi triumfował w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

RadioZET.pl/KS