Coraz więcej zainteresowanych aferą Jana Ziobry. Komentarz Niemców

Maciej Walasek
14.01.2018 12:15
Coraz więcej zainteresowanych aferą Jana Ziobry. Komentarz Niemców
fot. East News

Sytuacja z Janem Ziobro, który oskarżył polskich działaczy odbiła się echem za naszą zachodnią granicą. Niemieccy dziennikarze zainteresowali się sprawą skoczka i piszą, że "kibice są zaniepokojeni".

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Kilka dni temu Jan Ziobro rozpętał ogromną burzę, zamieszczając wideo, na którym uderzył w polskich działaczy, oskarżając ich o niesprawiedliwe traktowanie. Zdaniem 26-latka pewne osoby chcą go zniszczyć.

Zobacz także

Sprawę skomentowali już m.in. Apoloniusz Tajner i Adam Małysz. Obaj są zgodni, że zawodnik szkodzi sobie samemu. Aferą zaczęły interesować się media naszych zachodnich sąsiadów. Znany niemiecki serwis skispringen.com zwrócił uwagę na kłopoty Ziobry.

Zagłosuj

Czy Jan Ziobro wróci do skakania?

Liczba głosów:

- Ostre słowa Jana Ziobry wywołały spore poruszenie w polskich skokach. Odnieśli się już do nich najważniejsi w związku, a nawet minister sportu Witold Bańka. Najbardziej zaniepokojeni są polscy kibice – podaje portal.

Niemieccy dziennikarze odwołują się do słów 26-latka, ale zwracają uwagę także na opinie, że skoczek próbuje zrobić medialne przedstawienie.

- Chyba chce, by jego problemy wywołały ekscytację wśród innych. Już dwukrotnie opublikował w sieci wideo ze swoim wystąpieniem i zapowiedział, że będą kolejne. Sprawa nie jest zakończona i wszyscy czekają za kolejne wydarzenia.

RadioZET.pl/Sportowe Fakty/mw