Zamknij

Media podały datę ślubu córki Adama Małysza. Znamy także szczegóły wesela

04.09.2021 13:35
Karolina Małysz
fot. Instagram/karolina_malysz

Karolina Małysz, córka słynnego polskiego skoczka narciarskiego Adama, stanie na ślubnym kobiercu. Informację o dacie wesela podał "Super Express", który kontaktował się wcześniej w tej sprawie z Izabelą Małysz, matką Karoliny, która częściej udziela teraz wywiadów w mediach, z racji swoich występów w programie "Taniec z Gwiazdami".

Karolina Małysz od kilku lat zaręczona jest z Kamilem Czyżem. O tym, że wesele córki słynnego polskiego skoczka zbliża się wielkimi krokami, mówiło się już od paru tygodni, jednak chyba nikt się nie spodziewał, że nadejdzie ono tak szybko.

Jak doniósł "Super Express", ślub kościelny i wesele Małysz odbędzie się bowiem już dziś, w sobotę 4 września. Wcześniej o rychło zbliżającym się ślubie informowała "SE" Izabela Małysz, żona Adama Małysza i matka Karoliny.

Media podały datę ślubu córki Adama Małysza. Znamy także szczegóły wesela

Gazeta zdradziła także kilka szczegółów odnośnie samego wesela. Jak podała, w weselnym menu ma znaleźć się potrawa o nazwie "żebroczka", a sama impreza ma odbyć się w góralskim, "hucznym" stylu, na południu Polski.

Karolina Małysz i Kamil Czyż są parą już od ośmiu lat. Zaręczyli się w 2019 roku.

RadioZET.pl/Super Express