Zamknij

Ukochana Piotra Żyły sfotografowała się w sukni ślubnej. "Już gotowa"

30.11.2021 21:23
Damian Klamka/East News
fot. Damian Klamka/East News

Marcelina Ziętek, partnerka Piotra Żyły, pokazała jak wygląda w niezwykłej kreacji - aktorka włożyła bowiem suknię ślubną. Ziętek nie kryła przy tym uśmiechu. Jakie plany ma partnerka Piotra Żyły?

Marcelina Ziętek za pośrednictwem Instastories pokazała, jak spędza ostatnie dni. Gwiazda TVN-u odwiedzała sklepy, poświęcała czas znajomym, a także przymierzała nowe kreacje. Jedna z takich stylizacji przykuła uwagę fanów aktorki.

Ziętek pokazała się bowiem w sukni ślubnej. Na Instastories widać, jak aktorka cieszy się, że mogła ją założyć i pokazać szerszej publiczności. Wbrew temu, co można pomyśleć, Marcelina Ziętek nie przygotowywała się do własnego ślubu, a do ożenku.. w serialu.

marcelina ziętek
fot.

Marcelina Ziętek w sukni ślubnej

Partnerka Piotra Żyły wciela się bowiem w rolę Kajuni w serialu paradokumentalnym 19+. Ta postać niebawem ma stanąć na ślubnym kobiercu. - Kajunia już gotowa - napisała Marcelina Ziętek na swoim Instastories.

Marcelina Ziętek jest związana z Piotrem Żyłą od lipca 2020 roku. Aktorka gra serialach paradokumentalnych – w Szkole oraz 19+, a wcześniej startowała w konkursach piękności: Miss Południa Nastolatek oraz Miss Foto Południa Nastolatek.

RadioZET.pl/Instagram/Instastories/PAB