Zamknij

Adam Małysz ocenił transmisje skoków w TVN. Zwrócił uwagę na jedno

25.11.2021 17:29
Adam Małysz
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Adam Małysz poruszył temat transmisji skoków w TVN. "Orzeł z Wisły" ujawnił, co sądzi o realizacji tej dyscypliny w innej stacji. Legenda skoków zaznaczyła, że TVN, podobnie jak w przeszłości TVP, musi nauczyć się kilku rzeczy i doprecyzować pewne kwestie.

Adam Małysz razem z resztą polskiej kadry udał się do Niżnego Tagiłu na inaugurację nowego sezonu w skokach narciarskich. Mimo weekendu z Pucharem Świata legendarny zawodnik znalazł czas na obejrzenie dyscypliny na TVN-ie, który od tegorocznych zmagań jest jedynym nadawcą konkursów Pucharu Świata.

43-latek w rozmowie z portalem WP Sportowe Fakty ocenił transmisję skoków. Dyrektor koordynator ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej PZN zwrócił uwagę na to, że między pierwszą a drugą serią widzowie nie obejrzeli studia, co miało miejsce w TVP. Jednocześnie Małysz zaznaczył, że reklamy w trakcie konkursu wcale go nie zdziwiły.

- RTL też puszczał reklamy. Czasem skoki szły na pół ekranu, a reklamy na drugie pół. Komercyjne telewizje tak zarabiają. Niejeden może być zdziwiony, ale trzeba się do tego przyzwyczaić - tłumaczył.

Małysz ocenił transmisję skoków w TVN

Według Adama Małysza TVN ma przed sobą trochę nauki, aby doprecyzować pewne kwestie.

Kwalifikacje PŚ w Ruce: Transmisja TV i stream online. Gdzie obejrzeć skoki?

- TVN pewnych rzeczy jeszcze musi się nauczyć, bo TVP też kiedyś musiało pewne elementy doprecyzować. Na pewno potrzebują trochę czasu. Samą transmisję robi jednak w większości Eurosport, czyli telewizja, która w skokach jest przecież bardzo doświadczona. Podsumowując, wielkiej zmiany nie odczułem. Jednak nie jestem najlepszą osobą do komentowania samej transmisji, bo skoki w telewizji oglądam stosunkowo rzadko - komentował były skoczek.

Oprócz tego czterokrotny mistrz świata i zdobywca Kryształowej Kuli zapewnił, że jeżeli pojawi się taka prośba ze strony TVN, to jest otwarty na rozmowy. Aczkolwiek nie zobaczymy "Orła z Wisły" w studiu. - W studiu TVN nie będę uczestniczył, ale jestem dostępny, jeśli chodzi o wywiady czy spotkania o innym charakterze.

RadioZET.pl